SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Informace pro rodiče

Na velikonoční pondělí 22. 4. 2019 není trénink benjamínků, mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Mladší přípravka hraje zápas v pondělí 22. 4. 2019 od 17:00 hod. na SKP v Českých Budějovicích (bývalá Rudá Hvězda, na Jiráskově nábřeží).

  • Nominace: Honzík Šimšík, Adélka Buchtelíková, Viki Molhancová, Sofinka Zrunová, Nelča Koblihová, Miki Kobliha, Štůfa Kučera, Vítek Soukup, Laurinka Boubalová a Jonáš Gondek
  • odjezd od hřiště v 16:10 nebo sraz na SKP v 16:30 hod.
  • prosím info do skupiny na wats upu, kde budete

Přeji hezké a veselé Velikonoce!!! A ať Vás ten beránek nepokaká!!! 

promocao condor GIF

2019-04-20

Pozvánka muži

Na obrázku může být: 3 lidé, smějící se lidé, sportující lidé a text

Zvětši kliknutím na obrázek.

2019-04-16

Pozvánka mládež

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text

 

2019-04-14

Výsledkový servis

2019-04-14

Zliv podruhé porazila první tým tabulky

V minulém týdnu Zlivští porazili první Olešník B, tím se do čela vyhoupnul Srubec, na jehož hřišti čekalo Zliv následující kolo. Přestože měla Zliv opět problémy se sestavou, od začátku měla navrch a uzamkla Srubec na jeho polovině. 

více

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, dítě a venku

2019-04-14

Dorost - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
15 27.04.2019, 10:00 Zliv Trhoví Sviny
17 12.05.2019, 10:00 Zliv Hluboká
18 18.05.2019, 10:00 Jankov Zliv
19 26.05.2019, 13:00 Zliv D. Voda + Třeboň
20 01.06.2019, 10:00 Kaplice + V. Brod Zliv
21 08.06.2019, 10:00 Zliv Suchdol + H. Stropnice
Odehrané
1 31.08.2014, 15:00 Zliv Jankov 4:3
2 07.09.2014, 15:00 Zliv Ševětín 4:0
3 12.09.2014, 17:00 Bavorovice Zliv 4:2
4 21.09.2014, 15:00 Zliv Borovany 6:1
5 28.09.2014, 00:00 volno volno
6 05.10.2014, 15:00 Zliv Dříteň 2:3
7 12.10.2014, 00:00 volno volno
8 18.10.2014, 09:00 Černý Dub SK Zliv 3:3
9 25.10.2014, 10:00 Římov Zliv 2:7
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
10 19.04.2015, 13:15 Jankov SK Zliv 4:3
11 25.04.2015, 16:00 Ševětín SK Zliv 2:4
12 03.05.2015, 13:00 SK Zliv Bavorovice 1:0
13 08.05.2015, 17:00 Borovany SK Zliv 3:2
14 17.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
15 23.05.2015, 10:00 Dříteň SK Zliv 0:1
16 31.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
17 07.06.2015, 15:00 SK Zliv Černý Dub 3:0
18 12.06.2015, 17:00 SK Zliv Římov 12:0
19 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 06.09.2015, 15:00 Zliv Dříteň
2 13.09.2015, 15:00 Zliv Ševětín
3 18.09.2015, 17:00 Bavorovice Zliv
4 27.09.2015, 15:00 Zliv Římov
5 04.10.2015, 00:00 volno volno
6 10.10.2015, 10:00 Dříteň Zliv
7 18.10.2015, 10:00 Ševětín Zliv
8 25.10.2015, 15:00 Zliv Bavorovice
9 31.10.2015, 11:30 Římov Zliv
10 08.11.2015, 00:00 volno volno
11 17.04.2016, 15:00 Zliv Dříteň
12 24.04.2016, 15:00 Zliv Ševětín
13 29.04.2016, 17:00 Bavorovice Zliv
14 07.05.2016, 17:00 Zliv Římov
15 15.05.2016, 00:00 volno volno
16 22.05.2016, 10:30 Dříteň Zliv
17 28.05.2016, 10:00 Ševětín Zliv
18 00.00.0000, 00:00 Zliv Bavorovice
19 11.06.2016, 14:00 zrušeno Římov - Zliv
20 19.06.2016, 00:00 volno volno
1 28.08.2016, 10:00 Zliv/Olešník (hř. Olešník Protivín
2 04.09.2016, 10:15 Ševětín/Čtyři Dvory Zliv/Olešník
3 10.09.2016, 10:00 Zliv/Olešník Hradiště
4 18.09.2016, 10:00 Bechyně Zliv/Olešník
5 25.09.2016, 10:00 Zliv/Olešník Týn n./Vlt.
6 02.10.2016, 10:00 Zliv/Olešník Jankov
7 08.10.2016, 10:00 Dříteň B/Vodňany B Zliv/Olešník
8 15.10.2016, 00:00 volno volno
9 23.10.2016, 10:00 Sepekov Zliv/Olešník
10 30.10.2016, 10:00 Zliv/Olešník Hluboká
11 05.11.2016, 10:00 Netolice Zliv/Olešník
22 02.04.2017, 10:00 Zliv/Olešník Netolice
12 08.04.2017, 10:00 Protivín Zliv/Olešník
13 16.04.2017, 10:00 Zliv/Olešník Šěvětín/Č. Dvory
14 22.04.2017, 10:00 Hradiště Zliv/Olešník
16 07.05.2017, 10:00 Týn n. Vlt. Zliv/Olešník
17 13.05.2017, 10:00 Jankov Zliv/Olešník
18 21.05.2017, 10:00 Zliv/Olešník Dříteň/Vodňany
20 04.06.2017, 10:00 Zliv/Olešník Sepekov
21 10.06.2017, 10:00 Hluboká n. Vlt. Zliv/Olešník
2 19.08.2017, 10:00 Jankov Zliv/Olešník
3 27.08.2017, 10:00 Zliv/Olešník Suchdol
5 09.09.2017, 10:00 Zliv/Olešník Větřní/Loučovice
6 16.09.2017, 10:00 Kaplice/V. Brod Zliv/Olešník
7 24.09.2017, 10:00 Zliv/Olešník Rudolfov
1 28.09.2017, 10:00 Zliv/Olešník (hř. Olešník Č. Velenice
8 01.10.2017, 10:00 Zliv/Olešník Hrdějovice
9 08.10.2017, 10:00 Borovany Zliv/Olešník
10 14.10.2017, 10:00 Zliv/Olešník Malonty/D. Dvořiště
11 21.10.2017, 13:00 Hluboká Zliv/Olešník
12 28.10.2017, 10:00 Zliv/Olešník K. Újezd/Velešín
13 04.11.2017, 10:00 Mladé Zliv/Olešník
14 11.11.2017, 10:00 Č. Velenice Zliv
0 30.12.2017, 00:00 Turnaj JUDr. A. Straky Třeboň
0 10.12.2017, 00:00 O pohár okresního předsed turnaj Hrdějovice
15 01.04.2018, 10:00 Zliv Jankov
16 07.04.2018, 10:00 Suchdol nad Lužnicí Zliv + Olešník
18 22.04.2018, 00:00 Větřní + Loučovice Zliv + Olešník
19 00.00.0000, 00:00 Zliv + Olešník Kaplice + V. Brod
20 06.05.2018, 00:00 Rudolfov Zliv + Olešník
21 13.05.2018, 11:30 Hrdějovice Zliv + Olešník
22 20.05.2018, 10:00 Zliv + Olešník Borovany
23 26.05.2018, 10:00 Malonty + Dol. Dvořiště Zliv + Olešník
24 02.06.2018, 10:00 Zliv + Olešník Hluboká
25 09.06.2018, 10:00 K. Újezd + Velešín Zliv + Olešník
26 17.06.2018, 10:00 Zliv + Olešník Mladé
1 26.08.2018, 10:00 Vetřní + Loučovice Zliv
2 01.09.2018, 10:00 Hrdějovice Zliv
3 08.09.2018, 10:00 Zliv Kam. Újezd + Velešín
4 16.09.2018, 14:00 Trhové Sviny Zliv
6 29.09.2018, 10:00 Hluboká Zliv
7 07.10.2018, 10:00 Zliv Jankov
8 14.10.2018, 10:00 D. Voda + Třeboň "B& Zliv
9 21.10.2018, 10:00 Zliv Kaplice + V. Brod
10 27.10.2018, 10:00 Suchdol + Hor. Stropnice Zliv
11 04.11.2018, 10:00 Zliv Mladé
0 16.12.2018, 08:00 Turnaj Kaplice
0 09.12.2018, 08:00 Futsal Hrdějovice
0 30.12.2018, 08:00 Turnaj Třeboň
22 30.03.2019, 10:00 Mladé Zliv
12 07.04.2019, 10:00 Zliv Větřní + Loučovice
13 14.04.2019, 13:00 Zliv Hrdějovice
14 20.04.2019, 10:00 K. Újezd + Velešín Zliv
Nejbližší zápasy
20.04.2019, 17:00
Muži
Domácí - Hosté
Zliv - Borovany
22.04.2019, 17:00
Přípravka - mladší
Domácí - Hosté
SKP "B" - Zliv + Bavorovice
23.04.2019, 17:00
Přípravka - starší
Domácí - Hosté
Zliv + Olešník - Týn nad Vltavou
25.04.2019, 17:00
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
Dříteň/Bavorovice - Zliv + Olešník
27.04.2019, 10:00
Dorost
Domácí - Hosté
Zliv - Trhoví Sviny

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz