SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Fotbalový víkend na vítězné vlně

  • Muži OP Č. Budějovice 1. kolo

TJ Sokol Žabovřesky - SK Zliv 1:2 (0:1)

branka: Hanzal, Kučera

1. místo v tabulce v půlce sezóny, skóre 43 : 9

- aktuální tabulka zde

Komentář k zápasu: Poslední podzimní duel zavedl vedoucí Zliv do více...

Nejlepší brankář soutěže: J. Remta - 9 obdržených branek

Nejlepší střelci soutěže: 1. J. Slavík - 11 branek, 2. T. Kučera -10 branek

Nejlepší tipér soutěže: 1. P. Boubal - 55 bodů, 2. T. Kučera - 49 bodů

  • Dorost 1.A tř. skup. A

SK Dobrá Voda - SK Zliv 2:5 (1:3)

branka: Fürst 3, Hosnedl 2

2. místo v tabulce v půlce sezóny

- aktuální tabulka zde

  • Starší žáci OP Č. Budějovice

SK Zliv - TJ Slovan Černý Dub 4:0 (2:0)

branka: Fürst, Pechek 2, Dráb

TJ Mokré - SK Zliv 2:3 (2:3)

branka: Dráb 2, Pechek

1. místo v tabulce v půlce sezóny

- aktuální tabulka zde

2019-11-10

Pozvánka muži

Není k dispozici žádný popis fotky.

2019-11-04

Výsledkový servis

  • Muži OP Č. Budějovice 13. kolo

SK Zliv - TJ Sokol Římov 6:0 (2:0)

branky: Slavík 3, Pícha 2, Hanzal

- aktuální tabulka zde

komentář zápasu:

V domácím prostředí byla Zliv dosud suverénní, a tak více..

Na obrázku může být: 19 people, smějící se lidé, tree a outdoor

Tým mužů SK Zliv 2019/2020

horní řada zleva: Pavel Boubal, Jaroslav Zrun, Karel Jindrle, Matěj Fürst, Jan Kubeš, Jakub Slavík

prostřední řada zleva: Martin Tesař, Jiří Trnka, Tomáš Kučera, Jiří Trnka, Robert Hanzal, Zdenek Viktora

spodní řada zleva: Karel Jindrle, Michal Pícha, Ondřej Bukovský, Jiří Remta, Michal Viktora, Matěj Hosnedl, Václav Fürst

chybí: Jindřich Čejka

- rozhovor s Jindřichem Čejkou, hráčem 12. kola OP Č. Budějovice zde

  • Dorost 1.A tř. skup. A 

SK Zliv - SK Jankov 2:0 (1:0)

branky: Ťupa, Hosnedl

- aktuální tabulka zde

Na obrázku může být: 16 people, smějící se lidé, people playing sports a outdoor

Tým dorostu 2019/2020

horní řada zleva: Zdeněk Viktora, Jakub Prček, Robert Marek, Patrik Klomfar , Zdeněk Viktora, Jan Gracík, Václav Suchý, Tomáš Maruška

spodní řada zleva: Vivien Dienstbier, Daniel Dolejší, Jan Ťupa, Ondřej Bukovský, Matěj Fürst, Matěj Hosnedl, František Brůha

chybí: Matyáš Suchý

  • Starší žáci OP Č. Budějovice

SK Zliv - FK Boršov n. Vlt. 20:0 (9:0)

branky:Pechek 6, Dráb 6, Kutil 3, Brabec 2, Fürst, Bukovský 2

- aktuální tabulka zde

Na obrázku může být: 10 people, smějící se lidé, venku

Tým starších žáků 2019/2020

horní řada zleva: Ondřej Fürst, Miroslav Pechek, Václav Fürst, Jakub Dráb, Jakub Kolář

spodní řada zleva: Dominik Brabec, Václav Bukovský, David Gregor, Dominik Štiak, Jakub Kutil

2019-11-04

Pozvánka muži

Na obrázku může být: 2 people, text

2019-10-27

Pozvánka mládež

Na obrázku může být: 1 person, text

2019-10-27

Dorost - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
Odehrané
1 31.08.2014, 15:00 Zliv Jankov 4:3
2 07.09.2014, 15:00 Zliv Ševětín 4:0
3 12.09.2014, 17:00 Bavorovice Zliv 4:2
4 21.09.2014, 15:00 Zliv Borovany 6:1
5 28.09.2014, 00:00 volno volno
6 05.10.2014, 15:00 Zliv Dříteň 2:3
7 12.10.2014, 00:00 volno volno
8 18.10.2014, 09:00 Černý Dub SK Zliv 3:3
9 25.10.2014, 10:00 Římov Zliv 2:7
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
10 19.04.2015, 13:15 Jankov SK Zliv 4:3
11 25.04.2015, 16:00 Ševětín SK Zliv 2:4
12 03.05.2015, 13:00 SK Zliv Bavorovice 1:0
13 08.05.2015, 17:00 Borovany SK Zliv 3:2
14 17.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
15 23.05.2015, 10:00 Dříteň SK Zliv 0:1
16 31.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
17 07.06.2015, 15:00 SK Zliv Černý Dub 3:0
18 12.06.2015, 17:00 SK Zliv Římov 12:0
19 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 06.09.2015, 15:00 Zliv Dříteň
2 13.09.2015, 15:00 Zliv Ševětín
3 18.09.2015, 17:00 Bavorovice Zliv
4 27.09.2015, 15:00 Zliv Římov
5 04.10.2015, 00:00 volno volno
6 10.10.2015, 10:00 Dříteň Zliv
7 18.10.2015, 10:00 Ševětín Zliv
8 25.10.2015, 15:00 Zliv Bavorovice
9 31.10.2015, 11:30 Římov Zliv
10 08.11.2015, 00:00 volno volno
11 17.04.2016, 15:00 Zliv Dříteň
12 24.04.2016, 15:00 Zliv Ševětín
13 29.04.2016, 17:00 Bavorovice Zliv
14 07.05.2016, 17:00 Zliv Římov
15 15.05.2016, 00:00 volno volno
16 22.05.2016, 10:30 Dříteň Zliv
17 28.05.2016, 10:00 Ševětín Zliv
18 00.00.0000, 00:00 Zliv Bavorovice
19 11.06.2016, 14:00 zrušeno Římov - Zliv
20 19.06.2016, 00:00 volno volno
1 28.08.2016, 10:00 Zliv/Olešník (hř. Olešník Protivín
2 04.09.2016, 10:15 Ševětín/Čtyři Dvory Zliv/Olešník
3 10.09.2016, 10:00 Zliv/Olešník Hradiště
4 18.09.2016, 10:00 Bechyně Zliv/Olešník
5 25.09.2016, 10:00 Zliv/Olešník Týn n./Vlt.
6 02.10.2016, 10:00 Zliv/Olešník Jankov
7 08.10.2016, 10:00 Dříteň B/Vodňany B Zliv/Olešník
8 15.10.2016, 00:00 volno volno
9 23.10.2016, 10:00 Sepekov Zliv/Olešník
10 30.10.2016, 10:00 Zliv/Olešník Hluboká
11 05.11.2016, 10:00 Netolice Zliv/Olešník
22 02.04.2017, 10:00 Zliv/Olešník Netolice
12 08.04.2017, 10:00 Protivín Zliv/Olešník
13 16.04.2017, 10:00 Zliv/Olešník Šěvětín/Č. Dvory
14 22.04.2017, 10:00 Hradiště Zliv/Olešník
16 07.05.2017, 10:00 Týn n. Vlt. Zliv/Olešník
17 13.05.2017, 10:00 Jankov Zliv/Olešník
18 21.05.2017, 10:00 Zliv/Olešník Dříteň/Vodňany
20 04.06.2017, 10:00 Zliv/Olešník Sepekov
21 10.06.2017, 10:00 Hluboká n. Vlt. Zliv/Olešník
2 19.08.2017, 10:00 Jankov Zliv/Olešník
3 27.08.2017, 10:00 Zliv/Olešník Suchdol
5 09.09.2017, 10:00 Zliv/Olešník Větřní/Loučovice
6 16.09.2017, 10:00 Kaplice/V. Brod Zliv/Olešník
7 24.09.2017, 10:00 Zliv/Olešník Rudolfov
1 28.09.2017, 10:00 Zliv/Olešník (hř. Olešník Č. Velenice
8 01.10.2017, 10:00 Zliv/Olešník Hrdějovice
9 08.10.2017, 10:00 Borovany Zliv/Olešník
10 14.10.2017, 10:00 Zliv/Olešník Malonty/D. Dvořiště
11 21.10.2017, 13:00 Hluboká Zliv/Olešník
12 28.10.2017, 10:00 Zliv/Olešník K. Újezd/Velešín
13 04.11.2017, 10:00 Mladé Zliv/Olešník
14 11.11.2017, 10:00 Č. Velenice Zliv
0 30.12.2017, 00:00 Turnaj JUDr. A. Straky Třeboň
0 10.12.2017, 00:00 O pohár okresního předsed turnaj Hrdějovice
15 01.04.2018, 10:00 Zliv Jankov
16 07.04.2018, 10:00 Suchdol nad Lužnicí Zliv + Olešník
18 22.04.2018, 00:00 Větřní + Loučovice Zliv + Olešník
19 00.00.0000, 00:00 Zliv + Olešník Kaplice + V. Brod
20 06.05.2018, 00:00 Rudolfov Zliv + Olešník
21 13.05.2018, 11:30 Hrdějovice Zliv + Olešník
22 20.05.2018, 10:00 Zliv + Olešník Borovany
23 26.05.2018, 10:00 Malonty + Dol. Dvořiště Zliv + Olešník
24 02.06.2018, 10:00 Zliv + Olešník Hluboká
25 09.06.2018, 10:00 K. Újezd + Velešín Zliv + Olešník
26 17.06.2018, 10:00 Zliv + Olešník Mladé
1 26.08.2018, 10:00 Vetřní + Loučovice Zliv
2 01.09.2018, 10:00 Hrdějovice Zliv
3 08.09.2018, 10:00 Zliv Kam. Újezd + Velešín
4 16.09.2018, 14:00 Trhové Sviny Zliv
6 29.09.2018, 10:00 Hluboká Zliv
7 07.10.2018, 10:00 Zliv Jankov
8 14.10.2018, 10:00 D. Voda + Třeboň "B& Zliv
9 21.10.2018, 10:00 Zliv Kaplice + V. Brod
10 27.10.2018, 10:00 Suchdol + Hor. Stropnice Zliv
11 04.11.2018, 10:00 Zliv Mladé
0 16.12.2018, 08:00 Turnaj Kaplice
0 09.12.2018, 08:00 Futsal Hrdějovice
0 30.12.2018, 08:00 Turnaj Třeboň
22 30.03.2019, 10:00 Mladé Zliv
12 07.04.2019, 10:00 Zliv Větřní + Loučovice
13 14.04.2019, 13:00 Zliv Hrdějovice
14 20.04.2019, 10:00 K. Újezd + Velešín Zliv
15 27.04.2019, 10:00 Zliv Trhoví Sviny
17 12.05.2019, 10:00 Zliv Hluboká
18 18.05.2019, 10:00 Jankov Zliv
19 26.05.2019, 13:00 Zliv D. Voda + Třeboň
20 01.06.2019, 10:00 Kaplice + V. Brod Zliv
21 08.06.2019, 10:00 Zliv Suchdol + H. Stropnice
1 01.09.2019, 10:00 Zliv Kaplice + V. Brod
2 07.09.2019, 10:00 Mladé Zliv
3 14.09.2019, 10:00 Zliv H. Strop. + N. Hrady
4 22.09.2019, 10:00 H. Planá + Frymburk Zliv
6 28.09.2019, 10:00 Zliv Hrdějovice
7 05.10.2019, 10:00 Hluboká Zliv
8 13.10.2019, 10:00 Zliv Trhové Sviny
9 20.10.2019, 10:00 K. Újezd + Velešín Zliv
10 27.10.2019, 10:00 Větřní + Loučovice Zliv
11 03.11.2019, 10:00 Zliv Jankov
1 10.11.2019, 10:00 D. Voda Zliv
Nejbližší zápasy

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz