SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Celkové výsledky 2018/2019

2019-06-18

Memoriál Jaroslava Huleho - 1. ročník

Na obrázku může být: text

- kliknutím na obrázek zvětši

2019-06-12

Pozvánka muži

Na obrázku může být: text

 

  • OP mužů 25. kolo 

SK Zliv - TJ Hluboká nad Vltavou 1:3 (1:1)

branka: Vojč Karel

- aktuální tabulka zde

- hodnocení zápasu zde

2019-06-12

Dokopná mládeže - 8. 6. 2019

V sobotu 8. 6. 2019 jsme se společně rozloučili s týmy mládeže se sezónou 2018/2019. Na dokopné se sešli hráčky a hráči benjamínků, mladší přípravky, starší přípravky, mladších a starších žáků společně se svými rodiči. Rodičům děkujeme za spolupráci během celé soutěže, bez Vás by to nešlo. Doufáme ve společnou spolupráci i v dalších letech. 

Na začátku jsme zhodnotili jednotlivé kategorie. Byla předána cena zástupcem OFS Č. Budějovice. Zahráli jsme si fotbálek. Závěrem poseděli a pokecali u ohníčku.

Největšího úspěchu dosáhli hráči starších žáků, kteří se stali mistry OP Č. Budějovic bez jediné prohry. Kluky vedl Václav Fürst, na fotce uprostřed. :)

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku

2019-06-12

Valná hromada

Sportovní klub Zliv, z. s.

se sídlem Švermova 486, 373 44 Zliv

jménem předsedy Karla Jindrleho

Vás zve na

Valnou hromadu SK Zliv, z. s. ve středu 26. 6. 2019 v 17:00 hod.

v zasedací místnosti MÚ Zliv

(Pokud se nedostaví dostatečný počet členů s hlasem rozhodujícím,

bude svolaná náhradní valná hromada dne 26. 6. 2019 v 17:30 hod.)

Program VH:

1.         zahájení valné hromady předsedou a pověření člena předsedáním VH

2.         schválení programu valné hromady, ověřovatele zápisu a určení zapisovatele jednání

3.         schválení jednacího a volebního řádu VH

4.         volba volební komise (3členná)

5.         výroční zpráva za rok 2018 (zpráva o hospodaření a činnosti v roce 2018)

6.         změna stanov

7.         volba členů výkonného výboru a volba členů kontrolního komise

8.         diskuze

9.         návrh usnesení

Karel Jindrle, předseda SK Zliv

Zliv, 12. 6. 2019

2019-06-12

Muži - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
Odehrané
13 17.08.2013, 17:00 Zliv Sedlec 2:3
1 24.08.2013, 17:00 Horní Planá Zliv 1:1
2 31.08.2013, 17:00 Zliv Dříteň 1:2
3 08.09.2013, 17:00 Kaplice "B" Zliv 3:2
4 14.09.2013, 17:00 Zliv Č. Krumlov "B" 0:0
5 21.09.2013, 16:30 Lhenice Zliv 1:2
6 28.09.2013, 16:30 Zliv Křemže 1:2
7 05.10.2013, 16:00 Větřní Zliv 3:1
8 12.10.2013, 16:00 Vyšší Brod Zliv 4:3
9 19.10.2013, 15:30 Zliv Přídolí 1:0
10 26.10.2013, 14:30 Nemanice Zliv 2:3
11 02.11.2013, 14:00 Zliv Kamenný Újezd 2:2
12 09.11.2013, 14:00 Frymburk Zliv 3:3
14 16.11.2013, 13:30 Zliv Horní Planá 3:3
15 29.03.2014, 15:00 Dříteň Zliv 5:2
16 05.04.2014, 16:30 Zliv Kaplice "B" 2:1
17 13.04.2014, 16:30 Č. Krumlov "B" Zliv 1:1
18 19.04.2014, 17:00 Zliv Lhenice 3:2
19 26.04.2014, 17:00 Křemže Zliv 0:4
20 03.05.2014, 17:00 Zliv Větřní 3:4
21 10.05.2014, 17:00 Zliv V.Brod 5:2
22 17.05.2014, 13:30 Přídolí Zliv 1:7
23 24.05.2014, 17:00 Zliv Nemanice 1:3
24 01.06.2014, 17:00 K. Újezd Zliv 2:1
25 07.06.2014, 17:00 Zliv Frymburk 0:0
26 14.06.2014, 17:00 Sedlec Zliv 2:1
13 16.08.2014, 17:00 Zliv Horní Planá 1:1
1 23.08.2014, 13:30 Malonty Zliv 0:3
2 29.08.2014, 17:30 Zliv Kaplice "B" 1:1
3 06.09.2014, 17:00 Křemže Zliv 0:1
4 13.09.2014, 17:00 Zliv Velešín 1:2
5 20.09.2014, 13:00 Planá u ČB Zliv 0:2
6 27.09.2014, 16:30 Sedlec Zliv 0:2
7 04.10.2014, 16:00 Zliv Nemanice 2:2
8 12.10.2014, 16:00 Kamenný Újezd Zliv 4:2
9 18.10.2014, 15:30 Zliv Dříteň 1:1
10 25.10.2014, 14:30 Český Krumlov "B Zliv 1:1
11 01.11.2014, 14:00 Zliv Trhové Sviny 0:1
12 08.11.2014, 14:00 Frymburk Zliv 3:2
14 15.11.2014, 13:30 Zliv Malonty 7:0
15 28.03.2015, 15:00 Kaplice "B" SK Zliv 2:2
16 04.04.2015, 16:30 SK Zliv Křemže 2:1
17 11.04.2015, 13:00 Velešín SK Zliv 3:0
18 18.04.2015, 17:00 SK Zliv Planá u ČB 0:1
19 25.04.2015, 17:00 SK Zliv Sedlec 2:2
20 02.05.2015, 17:00 Nemanice SK Zliv 6:2
21 09.05.2015, 17:00 SK Zliv K. Újezd 4:1
22 16.05.2015, 17:00 Dříteň SK Zliv 3:3
23 23.05.2015, 17:00 SK Zliv Č. Krumlov "B" 1:0
24 31.05.2015, 16:00 Tr. Sviny SK Zliv 3:0
25 06.06.2015, 17:00 SK Zliv Frymburk 3:1
26 13.06.2015, 13:30 H. Planá SK Zliv 4:1
27 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
13 16.08.2015, 17:00 Netolice Zliv
1 22.08.2015, 10:15 Zliv Černá v Pošumaví
2 29.08.2015, 17:00 Nemanice Zliv
3 04.09.2015, 17:30 Zliv Planá u ČB
4 12.09.2015, 17:00 Dříteň Zliv
5 19.09.2015, 16:30 Zliv Č. Krumlov "B"
6 26.09.2015, 16:30 Tr. Sviny Zliv
7 03.10.2015, 16:00 Zliv Frymburk
8 10.10.2015, 16:00 H. Planá Zliv
9 17.10.2015, 15:30 Zliv Lhenice
10 24.10.2015, 14:30 Zliv Sedlec
11 01.11.2015, 14:00 Kamenný Újezd Zliv
12 07.11.2015, 14:00 Zliv Vyšší Brod
14 14.11.2015, 10:00 Černá v Pošumaví Zliv
15 02.04.2016, 16:30 Zliv Nemanice
16 09.04.2016, 16:30 Planá u ČB Zliv
17 16.04.2016, 17:00 Zliv Dříteň
18 23.04.2016, 13:00 Č.Krumlov "B" Zliv
19 30.04.2016, 17:00 Zliv Trhové Sviny
20 08.05.2016, 15:00 Frymburk Zliv
21 14.05.2016, 17:00 Zliv Horní Planá
22 21.05.2016, 17:00 Lhenice Zliv
23 28.05.2016, 17:00 Sedlec Zliv
24 04.06.2016, 17:00 Zliv Kamenný Újezd
25 11.06.2016, 13:30 Vyšší Brod Zliv
26 18.06.2016, 17:00 Zliv Netolice
1 13.08.2016, 17:00 Sousedovice Zliv
2 19.08.2016, 17:00 Zliv Čkyně
3 26.08.2016, 18:00 Lhenice Zliv
4 03.09.2016, 17:00 Zliv Záblatí
5 11.09.2016, 17:00 Netolice Zliv
6 28.09.2016, 16:00 Strunkovice Zliv
7 24.09.2016, 16:30 Zliv Lažiště
8 01.10.2016, 16:00 Chelčice Zliv
9 08.10.2016, 16:00 Zliv Volyně
10 15.10.2016, 15:30 Vacov "B" Zliv
11 22.10.2016, 15:30 Zliv Stachy
12 29.10.2016, 14:30 Sedlec Zliv
13 05.11.2016, 14:00 Zliv Vlachovo Březí
14 25.03.2017, 15:00 Zliv Sousedovice
15 01.04.2017, 16:00 Čkyně Zliv
16 08.04.2017, 16:30 Zliv Lhenice
17 16.04.2017, 10:30 Záblatí Zliv
18 22.04.2017, 17:00 Zliv Netolice
19 08.05.2017, 17:00 Zliv Strunkovice
20 06.05.2017, 13:30 Lažiště Zliv
21 13.05.2017, 17:00 Zliv Chelčice
22 20.05.2017, 17:00 Volyně Zliv
23 28.05.2017, 10:30 Zliv Vacov "B"
24 03.06.2017, 10:15 Stachy Zliv
25 10.06.2017, 17:00 Zliv Sedlec
26 17.06.2017, 17:00 Vlachovo Březí Zliv
0 19.03.2017, 00:00 Ledenice - zrušeno Zliv - zrušeno
0 04.03.2017, 16:00 Pištín (hř. Zahájí) Zliv (příp. utkání)
0 12.03.2017, 14:00 PU - Zliv Roudné B (hř. Zahájí)
2 19.08.2017, 10:15 Zliv Borovany
3 26.08.2017, 17:00 Srubec Zliv
4 02.09.2017, 10:15 Zliv Hrdějovice B
5 10.09.2017, 15:00 Olešník B Zliv
6 16.09.2017, 10:15 Zliv Nové Hrady
7 23.09.2017, 16:30 Mladé Zliv
8 30.09.2017, 10:15 Zliv Horní Stropnice
1 28.09.2017, 16:30 Neplachov (hř. D. Bukovsk Zliv
9 07.10.2017, 16:00 Římov Zliv
10 15.10.2017, 15:30 Hluboká B Zliv
11 21.10.2017, 10:15 Zliv Jankov B
12 29.10.2017, 14:30 Úsilné Zliv
13 04.11.2017, 10:15 Zliv Dobrá Voda B
14 24.03.2018, 10:15 Zliv Neplachov
15 31.03.2018, 16:00 Borovany Zliv
16 07.04.2018, 10:15 Zliv Srubec
17 13.04.2018, 17:00 Hrdějovice B Zliv
18 21.04.2018, 10:15 Zliv Olešník B
19 28.04.2018, 17:00 Nové Hrady Zliv
20 05.05.2018, 10:15 Zliv Mladé
21 12.05.2018, 17:00 Horní Stropnice Zliv
22 19.05.2018, 10:15 Zliv Římov
23 27.05.2018, 15:00 Zliv Hluboká B
24 03.06.2018, 14:00 Jankov Zliv
25 09.06.2018, 10:15 Zliv Úsilné
26 16.06.2018, 10:00 Dobrá Voda B Zliv
0 25.02.2018, 15:00 PU Zliv - Divčice hřiště UMT Hluboká
0 10.03.2018, 10:00 PU Dorost Roudné - Zliv hřiště TJ Malše Roudné
0 17.03.2018, 10:15 PU SK Zliv - Koloděje hřiště SK Zliv
0 20.03.2018, 18:00 Zliv - N. Hodějovice UMT Staríá Hlína
2 18.08.2018, 17:00 Zliv Horní Stropnice
3 26.08.2018, 15:00 Olešník B Zliv
4 01.09.2018, 17:00 Zliv Srubec
5 09.09.2018, 15:00 Borovany Zliv
6 15.09.2018, 16:30 Jankov "B" Zliv
7 22.09.2018, 16:30 Zliv Římov
8 30.09.2018, 15:00 Loko "B" Zliv
9 06.10.2018, 16:00 Zliv Rudolfov "B"
10 14.10.2018, 13:30 Úsilné Zliv
11 20.10.2018, 15:30 Zliv Žabovřesky
12 28.10.2018, 14:30 Hluboká "B" Zliv
13 03.11.2018, 14:00 Zliv Neplachov
1 11.11.2018, 14:00 Trhové Sviny "B" Zliv
0 21.07.2018, 16:00 Zliv Dříteň 2:4
0 29.07.2018, 16:00 Zliv Nová Ves - Brloh
0 04.08.2018, 00:00 Turnaj v Pištíně
0 11.08.2018, 18:00 Lomnice Zliv
14 23.03.2019, 15:00 Zliv Trhoví Sviny "B"
15 30.03.2019, 15:00 Horní Stropnice Zliv
16 06.04.2019, 16:30 Zliv Olešník "B"
17 13.04.2019, 16:30 Srubec Zliv
18 20.04.2019, 17:00 Zliv Borovany
19 27.04.2019, 17:00 Zliv Jankov "B"
20 04.05.2019, 17:00 Římov Zliv
22 18.05.2019, 17:00 Rudolfov "B" Zliv
21 12.05.2019, 16:00 Zliv Loko "B"
23 25.05.2019, 17:00 Zliv Úsilné
24 01.06.2019, 17:00 Žabovřesky Zliv
25 09.06.2019, 17:00 Zliv Hluboká "B"
26 15.06.2019, 15:00 Neplachov Zliv
0 16.02.2019, 10:30 PU - Zliv - Dívčice hř. UMT Borovany
0 24.02.2019, 10:00 PU - Zliv - Nová Ves/Brlo UMT Složiště
0 09.03.2019, 14:00 PU - Lomnice n. Luž.- Zli hřiště Lomnice
0 16.03.2019, 00:00 PU - Veselí Zliv (hř. Sviny)
Nejbližší zápasy

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz