SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Informace pro rodiče

Na velikonoční pondělí 22. 4. 2019 není trénink benjamínků, mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Mladší přípravka hraje zápas v pondělí 22. 4. 2019 od 17:00 hod. na SKP v Českých Budějovicích (bývalá Rudá Hvězda, na Jiráskově nábřeží).

  • Nominace: Honzík Šimšík, Adélka Buchtelíková, Viki Molhancová, Sofinka Zrunová, Nelča Koblihová, Miki Kobliha, Štůfa Kučera, Vítek Soukup, Laurinka Boubalová a Jonáš Gondek
  • odjezd od hřiště v 16:10 nebo sraz na SKP v 16:30 hod.
  • prosím info do skupiny na wats upu, kde budete

Přeji hezké a veselé Velikonoce!!! A ať Vás ten beránek nepokaká!!! 

promocao condor GIF

2019-04-20

Pozvánka muži

Na obrázku může být: 3 lidé, smějící se lidé, sportující lidé a text

Zvětši kliknutím na obrázek.

2019-04-16

Pozvánka mládež

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text

 

2019-04-14

Výsledkový servis

2019-04-14

Zliv podruhé porazila první tým tabulky

V minulém týdnu Zlivští porazili první Olešník B, tím se do čela vyhoupnul Srubec, na jehož hřišti čekalo Zliv následující kolo. Přestože měla Zliv opět problémy se sestavou, od začátku měla navrch a uzamkla Srubec na jeho polovině. 

více

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, dítě a venku

2019-04-14

Přípravka Mladší - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
12 22.04.2019, 17:00 SKP "B" Zliv + Bavorovice
13 03.05.2019, 16:30 Mokré Zliv + Bavorovice
14 07.05.2019, 17:00 Zliv + Bavorovice Dubné
15 15.05.2019, 17:00 Dubné "B" Zliv + Bavorovice
16 21.05.2019, 17:00 Zliv + Bavorovice Lipí
17 28.05.2019, 16:30 Mladé Zliv + Bavorovice
18 04.06.2019, 17:00 Zliv + Bavorovice Kamenný Újezd
Odehrané
1 27.08.2013, 17:00 Zliv A OSJF ČB 9:2
2 03.09.2013, 17:00 Zliv A Sedlec 5:7
3 12.09.2013, 17:00 Dynamo ČB Zliv A 11:8
4 17.09.2013, 17:00 Zliv A Loko ČB B 3:7
5 25.09.2013, 17:00 Č. Dvory Zliv A 1:4
6 01.10.2013, 17:00 Zliv A Roudné 4:5
7 09.10.2013, 17:00 Třeboň Zliv A 5:6
8 15.10.2013, 17:00 Zliv A Hluboká nad Vltavou 4:3
9 24.10.2013, 16:30 Slavia ČB Zliv A 5:5
10 22.10.2013, 16:00 Zliv A Mladé 10:2
11 30.10.2013, 15:30 SKP ČB B Zliv A 3:3
1 29.08.2013, 17:00 Zliv B Temelín 13:1
2 04.09.2013, 16:30 SKP ČB C Zliv B 2:15
3 12.09.2013, 17:00 Zliv B Borek 0:17
4 21.09.2013, 10:00 Jankov Zliv B 2:5
5 26.09.2013, 17:00 Zliv B Mokré 6:2
6 03.10.2013, 16:30 Dříteň Zliv B 11:2
7 13.10.2013, 00:00 volno
8 17.10.2013, 17:00 Zliv B Hrdějovice 1:5
9 25.10.2013, 16:30 Kamenný Újezd Zliv B 5:11
10 28.10.2013, 14:30 Zliv B Týn nad Vltavou 3:6
11 29.10.2013, 17:00 Nemanice Zliv B 1:9
12 02.04.2014, 17:00 OSJF ČB Zliv A 6:10
13 18.04.2014, 17:00 Sedlec Zliv A 26:7
15 22.04.2014, 16:30 Loko ČB B Zliv A 7:2
16 29.04.2014, 17:00 Zliv A Čtyři Dvory 10:0
17 06.05.2014, 16:30 Roudné Zliv A 1:5
18 13.05.2014, 17:00 Zliv A Třeboň 8:0
19 20.05.2014, 16:30 Hluboká Zliv A 5:5
20 27.05.2014, 17:00 Zliv A Slavia ČB 10:3
21 03.06.2014, 16:30 Mladé Zliv A 2:13
22 10.06.2014, 17:00 Zliv A SKP ČB B 3:3
12 26.05.2014, 16:30 Temelín Zliv B 3:4
13 10.04.2014, 17:00 Zliv B SKP ČB 6:2
14 23.04.2014, 17:00 Borek Zliv B 2:15
15 24.04.2014, 17:00 Zliv B Jankov 1:7
16 02.05.2014, 17:00 Mokré Zliv B 7:14
17 08.05.2014, 17:00 Zliv B Dříteň 6:1
18 00.00.0000, 00:00 volno
19 23.05.2014, 17:30 Hrdějovice Zliv B 5:9
20 05.06.2014, 17:00 Zliv B Kamenný Újezd 0:5
21 09.06.2014, 16:00 Týn nad Vltavou Zliv B 4:12
22 12.06.2014, 17:00 Zliv B Nemanice 5:1
23 20.06.2014, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 26.08.2014, 17:00 Zliv A Mladé 3:0
2 10.09.2014, 16:30 SKP ČB B Zliv A 8:7
3 09.09.2014, 17:00 Zliv A Kamenný Újezd 2:10
4 18.09.2014, 17:00 Zliv A Dynamo ČB C 2:4
5 23.09.2014, 16:30 Loko ČB Zliv A 3:5
6 30.09.2014, 17:00 Zliv A Čtyři Dvory 7:4
7 09.10.2014, 17:00 Roudné Zliv A 4:5
8 14.10.2014, 17:00 Zliv A Dobrá Voda 8:2
9 21.10.2014, 16:30 Hluboká nad Vltavou Zliv A 8:5
10 03.11.2014, 16:00 Zliv A Slavia ČB 3:5
11 05.11.2014, 17:00 JFA KP Zliv A 2:10
1 28.08.2014, 17:00 Zliv B Borek 4:2
2 07.09.2014, 17:00 Boršov nad Vltavou Zliv B 7:4
3 12.09.2014, 17:00 Zliv B Dříteň 4:4
4 16.09.2014, 17:00 Nemanice Zliv B 6:5
5 25.09.2014, 17:00 Zliv B Mokré 3:3
6 05.10.2014, 17:00 Včelná Zliv B 1:9
7 07.10.2014, 17:00 Zliv B SKP ČB D 2:8
8 08.10.2014, 17:00 FMA B Zliv B 2:9
9 29.10.2014, 17:00 Rudolfov B Zliv B 14:6
10 30.10.2014, 16:00 Zliv B Týn nad Vltavou 6:2
11 07.11.2014, 15:30 Hrdějovice Zliv B 13:3
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
12 31.03.2015, 16:30 Mladé SK Zliv A 2:10
13 07.04.2015, 17:00 SK Zliv A SKP ČB B 2:5
14 17.04.2015, 16:30 Kamenný Újezd SK Zliv A 8:6
15 23.04.2015, 17:00 Dynamo ČB C SK Zliv A 8:7
16 28.04.2015, 17:00 SK Zliv A Loko ČB B 2:7
17 06.05.2015, 17:00 Čtyři Dvory SK Zliv A 6:6
18 12.05.2015, 17:00 SK Zliv A Roudné 3:3
19 20.05.2015, 17:00 Dobrá Voda SK Zliv A 4:3
20 26.05.2015, 17:00 SK Zliv A Hluboká nad Vltavou 2:4
21 02.06.2015, 17:00 Slavia ČB SK Zliv A 8:1
22 09.06.2015, 17:00 SK Zliv A JFA KP 4:1
12 16.04.2015, 17:30 Borek SK Zliv B 8:6
13 09.04.2015, 17:00 SK Zliv B Boršov n. /Vlt. 1:6
14 14.04.2015, 17:00 Dříteň SK Zliv B 11:5
15 21.04.2015, 17:00 SK Zliv B Nemanice 2:5
16 01.05.2015, 17:00 Mokré SK Zliv B 3:1
17 07.05.2015, 17:00 SK Zliv B Včelná 2:1
18 15.05.2015, 16:00 SKP ČB D SK Zliv B 2:6
19 18.05.2015, 17:00 FMA B SK Zliv B 0:14
20 28.05.2015, 17:00 SK Zliv B Rudolfov 3:1
21 04.06.2015, 16:00 Týn n./Vlt SK Zliv B 7:10
22 11.06.2015, 17:00 SK Zliv B Hrdějovice 3:2
23 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 04.09.2015, 16:00 SKP ČB Zliv
2 08.09.2015, 17:00 Zliv Mladé
3 16.09.2015, 17:00 Dobrá Voda Zliv
4 22.09.2015, 17:00 Zliv Hluboká nad Vltavou
5 30.09.2015, 17:30 Dynamo ČB B Zliv
6 06.10.2015, 17:00 Zliv Slavia ČB
7 13.10.2015, 16:30 Loko ČB Zliv
8 20.10.2015, 17:00 Zliv JFA KP
9 27.10.2015, 17:00 Čtyři Dvory Zliv
10 03.11.2015, 16:00 Zliv FMA ČB
11 26.10.2015, 17:00 Roudné Zliv
12 05.04.2016, 17:00 Zliv SKP ČB
22 29.03.2016, 17:00 Zliv Roudné
13 12.04.2016, 16:30 Mladé Zliv
14 19.04.2016, 17:00 Zliv Dobrá Voda
15 27.04.2016, 16:30 Hluboká Zliv
16 03.05.2016, 17:00 Zliv Dynamo B
17 12.05.2016, 16:30 Slávia ČB Zliv
18 26.05.2016, 17:30 JFA KP Zliv
20 31.05.2016, 17:00 Zliv Čtyři Dvory
21 09.06.2016, 17:30 FMA ČB Zliv
18 17.05.2016, 17:00 Zliv Loko ČB
1 01.09.2016, 17:00 Rudolfov A Zliv
2 06.09.2016, 17:00 Zliv FMA B
3 12.09.2016, 17:00 Roudné Zliv
4 21.09.2016, 17:00 FMA A Zliv
5 27.09.2016, 17:00 Zliv Slávia ČB
6 07.10.2016, 17:00 Sedlec Zliv
7 11.10.2016, 17:00 Zliv Hluboká
8 20.10.2016, 17:30 Dynamo B Zliv
9 24.10.2016, 17:00 Zliv Loko ČB B
10 11.04.2017, 17:00 Zliv Rudolfov
11 19.04.2014, 17:00 FMA B Zliv
12 24.04.2017, 17:00 Zliv Roudné
13 02.05.2017, 17:00 Zliv FMA A
11 19.04.2017, 17:00 FMA B Zliv
14 11.05.2017, 16:30 Slávia ČB Zliv
15 18.05.2017, 17:00 Zliv Sedlec
16 22.05.2017, 17:00 Hluboká Zliv
17 30.05.2017, 17:00 Zliv Dynamo ČB
18 06.06.2017, 17:00 Loko ČB Zliv
1 29.08.2017, 17:00 Zliv FMA C
2 07.09.2017, 17:00 Sedlec Zliv
3 12.09.2017, 17:00 FMA B Zliv
4 19.09.2017, 17:00 Zliv Loko B
5 25.09.2017, 16:00 SKP B Zliv
6 03.10.2017, 17:00 Zliv Rudolfov
7 10.10.2017, 17:30 Roudné Zliv
8 17.10.2017, 17:00 Zliv Dynamo U8
9 26.10.2017, 16:30 Slavia Zliv
10 31.10.2017, 16:00 Zliv Včelná
11 28.09.2017, 17:00 Hluboká Zliv
12 28.03.2018, 17:00 FMA C Zliv
13 03.04.2018, 17:00 Zliv Sedlec
14 11.04.2018, 17:00 FMA B Zliv
15 17.04.2018, 17:00 Loko B ČB Zliv
16 24.04.2018, 17:00 Zliv SKP B
17 01.05.2018, 17:00 Rudolfov Zliv
18 09.05.2018, 17:00 Zliv Roudné
19 18.05.2018, 17:30 Dynamo U8 Zliv
20 00.00.0000, 00:00 Zliv Slavia ČB
21 03.06.2018, 11:00 Včelná Zliv
22 07.06.2018, 17:00 Zliv Hluboká
1 04.09.2018, 17:00 Zliv FMA C
2 15.09.2018, 10:00 Jankov Zliv
3 20.09.2018, 00:00 Zliv SKP C
4 25.09.2018, 17:00 Zliv Mokré
5 05.10.2018, 17:00 Dubné Zliv
6 09.10.2018, 17:00 Zliv Dubné B
7 17.10.2018, 17:00 Lipí Zliv
8 23.10.2018, 17:00 Zliv Mladé
9 01.11.2018, 17:00 Kamenný Újezd Zliv
10 11.04.2019, 17:00 FMA "C" Zliv + Bavorovice
11 16.04.2019, 17:00 Zliv + Bavorovice Jankov
Nejbližší zápasy
20.04.2019, 17:00
Muži
Domácí - Hosté
Zliv - Borovany
22.04.2019, 17:00
Přípravka - mladší
Domácí - Hosté
SKP "B" - Zliv + Bavorovice
23.04.2019, 17:00
Přípravka - starší
Domácí - Hosté
Zliv + Olešník - Týn nad Vltavou
25.04.2019, 17:00
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
Dříteň/Bavorovice - Zliv + Olešník
27.04.2019, 10:00
Dorost
Domácí - Hosté
Zliv - Trhoví Sviny

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz