SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Pozvánka muži

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2017-10-15

Pozvánka mládež

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2017-10-15

Výsledkový servis

  • MUŽI - OP

10. kolo

Hluboká B - Zliv 6:2 (2:1)

branky: Mareš, Petroušek

- aktuální tabulka zde

  • DOROST - 1. A třída skup. A

10. kolo

Zliv/Olešník - Malonty/Dol. Dvořiště 2:1 ( 2:1)

branky:Viktora Z., Petroušek 

  • STARŠÍ ŽÁCI A - KP

8. kolo

Blatná - Č. Dvory/Zliv A  3:2p (1:2)

  • STARŠÍ ŽÁCI B - OP

8. kolo

Č. Dvory + Zliv B - Kamenný Újezd 9:0 (4:0)

branky: Hosnedl 4, Pechek 2, Ruider, Trča, Svoboda

  • MLADŠÍ ŽÁCI A - KP

8. kolo

Blatná - Č. Dvory/Zliv A  2:3 (1:2)

branky: Pechek 2, Dráb

  • MLADŠÍ ŽÁCI B - OP

8. kolo

Dolní Bukovsko - Zliv 0:18 (0:9)

branky: Pechek 10, Dráb 4, Šašek 2, Kolář 2

  • MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

7. kolo

Roudné - Zliv 4:5 (2:3)

branky: Pešek F. 2, Rys 2, Dierzé

2017-10-15

Pozvánka muži

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2017-10-09

Pozvánka mládež

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2017-10-09

Přípravka Mladší - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
9 26.10.2017, 16:30 Slavia Zliv
10 31.10.2017, 17:00 Zliv Včelná
Odehrané
1 27.08.2013, 17:00 Zliv A OSJF ČB 9:2
2 03.09.2013, 17:00 Zliv A Sedlec 5:7
3 12.09.2013, 17:00 Dynamo ČB Zliv A 11:8
4 17.09.2013, 17:00 Zliv A Loko ČB B 3:7
5 25.09.2013, 17:00 Č. Dvory Zliv A 1:4
6 01.10.2013, 17:00 Zliv A Roudné 4:5
7 09.10.2013, 17:00 Třeboň Zliv A 5:6
8 15.10.2013, 17:00 Zliv A Hluboká nad Vltavou 4:3
9 24.10.2013, 16:30 Slavia ČB Zliv A 5:5
10 22.10.2013, 16:00 Zliv A Mladé 10:2
11 30.10.2013, 15:30 SKP ČB B Zliv A 3:3
1 29.08.2013, 17:00 Zliv B Temelín 13:1
2 04.09.2013, 16:30 SKP ČB C Zliv B 2:15
3 12.09.2013, 17:00 Zliv B Borek 0:17
4 21.09.2013, 10:00 Jankov Zliv B 2:5
5 26.09.2013, 17:00 Zliv B Mokré 6:2
6 03.10.2013, 16:30 Dříteň Zliv B 11:2
7 13.10.2013, 00:00 volno
8 17.10.2013, 17:00 Zliv B Hrdějovice 1:5
9 25.10.2013, 16:30 Kamenný Újezd Zliv B 5:11
10 28.10.2013, 14:30 Zliv B Týn nad Vltavou 3:6
11 29.10.2013, 17:00 Nemanice Zliv B 1:9
12 02.04.2014, 17:00 OSJF ČB Zliv A 6:10
13 18.04.2014, 17:00 Sedlec Zliv A 26:7
15 22.04.2014, 16:30 Loko ČB B Zliv A 7:2
16 29.04.2014, 17:00 Zliv A Čtyři Dvory 10:0
17 06.05.2014, 16:30 Roudné Zliv A 1:5
18 13.05.2014, 17:00 Zliv A Třeboň 8:0
19 20.05.2014, 16:30 Hluboká Zliv A 5:5
20 27.05.2014, 17:00 Zliv A Slavia ČB 10:3
21 03.06.2014, 16:30 Mladé Zliv A 2:13
22 10.06.2014, 17:00 Zliv A SKP ČB B 3:3
12 26.05.2014, 16:30 Temelín Zliv B 3:4
13 10.04.2014, 17:00 Zliv B SKP ČB 6:2
14 23.04.2014, 17:00 Borek Zliv B 2:15
15 24.04.2014, 17:00 Zliv B Jankov 1:7
16 02.05.2014, 17:00 Mokré Zliv B 7:14
17 08.05.2014, 17:00 Zliv B Dříteň 6:1
18 00.00.0000, 00:00 volno
19 23.05.2014, 17:30 Hrdějovice Zliv B 5:9
20 05.06.2014, 17:00 Zliv B Kamenný Újezd 0:5
21 09.06.2014, 16:00 Týn nad Vltavou Zliv B 4:12
22 12.06.2014, 17:00 Zliv B Nemanice 5:1
23 20.06.2014, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 26.08.2014, 17:00 Zliv A Mladé 3:0
2 10.09.2014, 16:30 SKP ČB B Zliv A 8:7
3 09.09.2014, 17:00 Zliv A Kamenný Újezd 2:10
4 18.09.2014, 17:00 Zliv A Dynamo ČB C 2:4
5 23.09.2014, 16:30 Loko ČB Zliv A 3:5
6 30.09.2014, 17:00 Zliv A Čtyři Dvory 7:4
7 09.10.2014, 17:00 Roudné Zliv A 4:5
8 14.10.2014, 17:00 Zliv A Dobrá Voda 8:2
9 21.10.2014, 16:30 Hluboká nad Vltavou Zliv A 8:5
10 03.11.2014, 16:00 Zliv A Slavia ČB 3:5
11 05.11.2014, 17:00 JFA KP Zliv A 2:10
1 28.08.2014, 17:00 Zliv B Borek 4:2
2 07.09.2014, 17:00 Boršov nad Vltavou Zliv B 7:4
3 12.09.2014, 17:00 Zliv B Dříteň 4:4
4 16.09.2014, 17:00 Nemanice Zliv B 6:5
5 25.09.2014, 17:00 Zliv B Mokré 3:3
6 05.10.2014, 17:00 Včelná Zliv B 1:9
7 07.10.2014, 17:00 Zliv B SKP ČB D 2:8
8 08.10.2014, 17:00 FMA B Zliv B 2:9
9 29.10.2014, 17:00 Rudolfov B Zliv B 14:6
10 30.10.2014, 16:00 Zliv B Týn nad Vltavou 6:2
11 07.11.2014, 15:30 Hrdějovice Zliv B 13:3
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
12 31.03.2015, 16:30 Mladé SK Zliv A 2:10
13 07.04.2015, 17:00 SK Zliv A SKP ČB B 2:5
14 17.04.2015, 16:30 Kamenný Újezd SK Zliv A 8:6
15 23.04.2015, 17:00 Dynamo ČB C SK Zliv A 8:7
16 28.04.2015, 17:00 SK Zliv A Loko ČB B 2:7
17 06.05.2015, 17:00 Čtyři Dvory SK Zliv A 6:6
18 12.05.2015, 17:00 SK Zliv A Roudné 3:3
19 20.05.2015, 17:00 Dobrá Voda SK Zliv A 4:3
20 26.05.2015, 17:00 SK Zliv A Hluboká nad Vltavou 2:4
21 02.06.2015, 17:00 Slavia ČB SK Zliv A 8:1
22 09.06.2015, 17:00 SK Zliv A JFA KP 4:1
12 16.04.2015, 17:30 Borek SK Zliv B 8:6
13 09.04.2015, 17:00 SK Zliv B Boršov n. /Vlt. 1:6
14 14.04.2015, 17:00 Dříteň SK Zliv B 11:5
15 21.04.2015, 17:00 SK Zliv B Nemanice 2:5
16 01.05.2015, 17:00 Mokré SK Zliv B 3:1
17 07.05.2015, 17:00 SK Zliv B Včelná 2:1
18 15.05.2015, 16:00 SKP ČB D SK Zliv B 2:6
19 18.05.2015, 17:00 FMA B SK Zliv B 0:14
20 28.05.2015, 17:00 SK Zliv B Rudolfov 3:1
21 04.06.2015, 16:00 Týn n./Vlt SK Zliv B 7:10
22 11.06.2015, 17:00 SK Zliv B Hrdějovice 3:2
23 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 04.09.2015, 16:00 SKP ČB Zliv
2 08.09.2015, 17:00 Zliv Mladé
3 16.09.2015, 17:00 Dobrá Voda Zliv
4 22.09.2015, 17:00 Zliv Hluboká nad Vltavou
5 30.09.2015, 17:30 Dynamo ČB B Zliv
6 06.10.2015, 17:00 Zliv Slavia ČB
7 13.10.2015, 16:30 Loko ČB Zliv
8 20.10.2015, 17:00 Zliv JFA KP
9 27.10.2015, 17:00 Čtyři Dvory Zliv
10 03.11.2015, 16:00 Zliv FMA ČB
11 26.10.2015, 17:00 Roudné Zliv
12 05.04.2016, 17:00 Zliv SKP ČB
22 29.03.2016, 17:00 Zliv Roudné
13 12.04.2016, 16:30 Mladé Zliv
14 19.04.2016, 17:00 Zliv Dobrá Voda
15 27.04.2016, 16:30 Hluboká Zliv
16 03.05.2016, 17:00 Zliv Dynamo B
17 12.05.2016, 16:30 Slávia ČB Zliv
18 26.05.2016, 17:30 JFA KP Zliv
20 31.05.2016, 17:00 Zliv Čtyři Dvory
21 09.06.2016, 17:30 FMA ČB Zliv
18 17.05.2016, 17:00 Zliv Loko ČB
1 01.09.2016, 17:00 Rudolfov A Zliv
2 06.09.2016, 17:00 Zliv FMA B
3 12.09.2016, 17:00 Roudné Zliv
4 21.09.2016, 17:00 FMA A Zliv
5 27.09.2016, 17:00 Zliv Slávia ČB
6 07.10.2016, 17:00 Sedlec Zliv
7 11.10.2016, 17:00 Zliv Hluboká
8 20.10.2016, 17:30 Dynamo B Zliv
9 24.10.2016, 17:00 Zliv Loko ČB B
10 11.04.2017, 17:00 Zliv Rudolfov
11 19.04.2014, 17:00 FMA B Zliv
12 24.04.2017, 17:00 Zliv Roudné
13 02.05.2017, 17:00 Zliv FMA A
11 19.04.2017, 17:00 FMA B Zliv
14 11.05.2017, 16:30 Slávia ČB Zliv
15 18.05.2017, 17:00 Zliv Sedlec
16 22.05.2017, 17:00 Hluboká Zliv
17 30.05.2017, 17:00 Zliv Dynamo ČB
18 06.06.2017, 17:00 Loko ČB Zliv
1 29.08.2017, 17:00 Zliv FMA C
2 07.09.2017, 17:00 Sedlec Zliv
3 12.09.2017, 17:00 FMA B Zliv
4 19.09.2017, 17:00 Zliv Loko B
5 25.09.2017, 16:00 SKP B Zliv
6 03.10.2017, 17:00 Zliv Rudolfov
7 10.10.2017, 17:30 Roudné Zliv
8 17.10.2017, 17:00 Zliv Dynamo U8
11 28.09.2017, 17:00 Hluboká Zliv
Nejbližší zápasy
21.10.2017, 10:15
Muži
Domácí - Hosté
Zliv - Jankov B
21.10.2017, 13:00
Dorost
Domácí - Hosté
Hluboká - Zliv/Olešník
22.10.2017, 10:00
Žáci - starší
Domácí - Hosté
Hrdějovice - Zliv B/Čt. Dvory B
22.10.2017, 13:00
Žáci - starší
Domácí - Hosté
Čt. Dvory A/Zliv A - Vimperk
22.10.2017, 14:45
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
Čt. Dvory A/Zliv A - Vimperk

Sponzoři

Město Zliv


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz