SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Souhrn sezony 2017/2018

  • MUŽI

poslední kolo

SK Dobrá Voda - SK Zliv 0:1 (0:0)

branka: Hromádka

celkové 11. místo v OP Č. Budějovice

nejlepší střelec: Jiří Mareš 8 branek, Jakub Slavík 8 branek

  • DOROST

poslední kolo

SK Zliv/Olešník - SK Mladé 5:0 (3:0)

branka: Slavík 3, Sedlák, Nečas

celkové 9. místo v 1.A třídě skup. A

nejlepší střelec:Filip Petroušek 11 branek

  • STARŠÍ ŽÁCI

KP Č. Dvory/Zliv B - celkové 12. místo

nejlepší střelec M. Hosnedl 1 branka

OP Zliv/Č. Dvory A - celkové 2. místo

nejlepší střelec Matěj Hosnedl 16 branek

  • MLADŠÍ ŽÁCI

KP Č. Dvory/Zliv B - celkové 10. místo

nejlepší střelec Miroslav Pechek 10 branek

OP Zliv/Č. Dvory A - celkové 3. místo

nejlepší střelec Miroslav Pechek 41 branek - 2. nejlepší střelec okresu České Budějovice

  • STARŠÍ PŘÍPRAVKA

tabulky nejsou vedeny

  • MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

tabulky nejsou vedeny

2018-06-17

Mladší a starší přípravka

Z důvodu trvalého deště je dnešní trénink zrušený.

 Výsledek obrázku pro déšť

Další trénink bude v pondělí 18. června 2018.

2018-06-13

Pozvánka dorost

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-06-11

Pozvánka muži

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-06-11

Výsledkový servis

  • MUŽI

SK Zliv - SK Úsilné 5:0 (2:0)

branka: Slavík 2, Hromádka, Hromada, vlastní

- aktuálná tabulka zde

  • DOROST

Kam. Újezd/Velešín - Zliv/Olešník 2:4 (2:2)

branka: Petroušek, Klomfar, Marek R. 2

- aktuální tabulka zde

  • STARŠÍ ŽÁCI

KP - Čt. Dvory/Zliv A - Hradiště

OP - Kam. Újezd - Zliv/Čt. Dvory B 0:12 (0:7)

branka: Hosnedl 3, Pechek, Dráb 2, Ruider 3, Soukup, Trča, Dolejší

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

  • MLADŠÍ ŽÁCI

KP Čt. Dvory/Zliv A - Hradiště

OP Zliv/Čt. Dvory B - Dol. Bukovsko 14:1 (8:0)

branka: Pechek 3, Dráb 3, Špišák 4, Klimeš 3, Šašek

  • MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Zliv - Hluboká 5:3 (0:3)

branka: Novotný, Pešek, Kutil

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-06-10

Žáci mladší - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
Odehrané
2 01.09.2013, 10:00 Zliv Vacov 1:2
3 08.09.2013, 10:00 Hradiště Zliv 2:1
4 14.09.2013, 10:00 Protivín Zliv 4:1
5 22.09.2013, 10:00 Zliv Písek 5:4
6 29.09.2013, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv 8:2
7 06.10.2013, 10:00 Zliv Netolice 2:3
8 13.10.2013, 10:00 Čimelice/Mirovice Zliv 2:3
10 26.10.2013, 10:00 Volyně Zliv 1:1
13 28.10.2013, 10:00 Zliv Osek 10:0
11 03.11.2013, 10:00 Zliv Vodňany 0:4
12 10.11.2013, 10:00 Junior St./Sousedovice Zliv 5:1
1 25.08.2013, 10:00 volno
9 20.10.2013, 10:00 Zliv Vimperk 2:7
15 30.03.2014, 10:00 Vacov Zliv 4:2
16 06.04.2014, 10:00 Zliv Hradiště 3:0
17 13.04.2014, 10:00 Zliv Protivín 1:2
19 27.04.2014, 10:00 Zliv Týn n./Vlt. 3:2
14 01.05.2014, 00:00 volno
20 04.05.2014, 10:00 Netolice Zliv 1:6
21 11.05.2014, 10:00 Zliv Hradiště 10:1
22 24.05.2014, 10:00 Vimperk Zliv 3:2
23 25.05.2014, 10:00 Zliv Volyně 1:4
24 01.06.2014, 10:00 Vodňany Zliv 1:9
25 08.06.2014, 10:00 Zliv Junior St./Sousedovice 3:4
26 14.06.2014, 10:00 Osek Zliv 0:16
18 19.04.2014, 10:00 Písek "B" Zliv 5:2
23 20.06.2014, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 10.09.2014, 16:00 Netolice Zliv 1:8
2 30.08.2014, 10:00 Zliv Písek/Hradiště 9:3
3 07.09.2014, 10:00 Vacov Zliv 1:7
4 14.09.2014, 00:00 Zliv Vodňany 2:1
5 21.09.2014, 00:00 volné volné
6 28.09.2014, 10:00 Hradiště Zliv 3:3
7 05.10.2014, 09:30 Zliv Písek "B" 1:7
8 12.10.2014, 09:30 Blatná Zliv 2:0
9 19.10.2014, 09:30 Zliv Protivín 2:3
10 26.10.2014, 10:00 Strakonice/Osek Zliv 1:0
11 02.11.2014, 09:30 Zliv Volyně 6:0
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
12 05.04.2015, 09:30 SK Zliv Netolice 9:2
13 12.04.2015, 10:00 Písek/Hradiště SK Zliv 3:2
14 19.04.2015, 09:30 SK Zliv Vacov 13:0
15 25.04.2015, 10:00 Vodňany SK Zliv 3:4
16 03.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
17 10.05.2015, 09:30 SK Zliv Hradiště 2:0
18 16.05.2015, 10:15 Písek "B" SK Zliv 4:3
19 24.05.2015, 09:30 SK Zliv Blatná 6:2
21 07.06.2015, 09:30 SK Zliv Strakonice/Osek 2:2
22 13.06.2015, 10:00 Volyně SK Zliv 2:1
20 31.05.2015, 10:00 Protivín SK Zliv 11:0
23 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 06.09.2015, 09:30 Zliv Týn nad Vltavou
2 13.09.2015, 10:00 Hradiště Zliv
3 20.09.2015, 09:30 Zliv Katovice
4 27.09.2015, 09:30 Blatná Zliv
5 04.10.2015, 09:30 Zliv Volyně
6 10.10.2015, 09:00 Vlachovo Březí Zliv
7 18.10.2015, 00:00 volno volno
8 25.10.2015, 10:00 Protivín Zliv
9 31.10.2015, 09:30 Zliv Vacov
18 16.04.2016, 10:00 Vacov Zliv
10 23.04.2016, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv
11 01.05.2016, 09:30 Zliv Hradiště
12 07.05.2016, 10:00 Katovice/Strakonice Zliv
13 15.05.2016, 09:30 Zliv Blatná
14 21.05.2016, 10:00 Volyně Zliv
15 27.05.2016, 17:45 Zliv Vlachovo Březí
16 05.06.2016, 00:00 volno volno
17 12.06.2016, 09:30 Zliv Protivín
1 14.10.2016, 17:00 Sedlec Zliv/Olešník
2 31.08.2016, 17:00 Zliv/Olešník Mladé
3 07.09.2016, 17:00 Temelín Zliv/Olešník
4 14.09.2016, 17:00 Lišov Zliv/Olešník
5 26.09.2016, 17:00 Zliv/Olešník Hluboká
6 30.09.2016, 17:00 Ševětín Zliv/Olešník
7 05.10.2016, 17:00 Zliv/Olešník Jankov
8 10.04.2017, 17:00 Zliv Sedlec
9 19.04.2017, 16:30 Mladé Zliv
10 26.04.2017, 17:00 Zliv Temelín
11 03.05.2017, 17:00 Zliv Lišov
12 11.05.2017, 17:00 Hluboká Zliv
13 17.05.2017, 17:00 Zliv Ševětín
14 27.05.2017, 09:00 Jankov Zliv
1 30.08.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Temelín
2 06.09.2017, 17:00 Sedlec Zliv B/Čt. Dvory B
3 14.09.2017, 17:00 Dříteň/Bavorovice Zliv B/Čtyři Dvory B
4 02.10.2017, 17:30 Zliv B/Čt. Dvory B Hluboká
6 04.10.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B SKP B
7 14.10.2017, 10:00 D. Bukovsko Zliv B/Čt. Dvory B
8 18.10.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Lišov
9 25.10.2017, 16:30 Ševětín/Lomnice B Zliv B/Čt. Dvory B
1 27.08.2017, 11:45 J. Hradec Čt. Dvory A/Zliv A
2 03.09.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Milevsko
3 28.09.2017, 11:15 Roudné Čt. Dvory A/Zliv A
4 17.09.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Met. Tábor/Větrovy
5 24.09.2017, 11:45 Třeboň/D. Voda Čt. Dvory A/Zliv A
6 30.09.2017, 10:00 Loko ČB 2017-09-23 11:45
7 08.10.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Junior Strakonice
8 15.10.2017, 11:15 Blatná Čt. Dvory A/Zliv A
9 22.10.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Vimperk
10 29.10.2017, 11:45 Hradiště Čt. Dvory A/Zliv A
11 04.11.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Č. Krumlov
0 03.12.2017, 00:00 Mektec Cup - Kaplice turnaj
0 28.12.2017, 00:00 Turnaj JUDr. A. Straky Třeboň
18 11.04.2018, 17:00 Lišov Zliv + Čt. Dvory
10 18.04.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Ševětín + Lomnice
11 25.04.2018, 17:00 Temelín Zliv B + Čt. Dvory B
12 14.05.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Sedlec
13 09.05.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Dřiteň + Brorovany
14 16.05.2018, 17:00 Hluboká Zliv B + Čt. Dvory B
16 29.05.2018, 17:00 SKP B Zliv B + Čt. Dvory B
17 06.06.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B D. Bukovsko
12 08.04.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv J. Hradec
13 15.04.2018, 14:45 Milevsko Čtyři Dvory/Zliv
15 29.04.2018, 11:15 Met. Tábor/Větrovy Čtyři Dvory/Zliv
16 06.05.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv Třeboň/D. Voda
17 12.05.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv Loko ČB
18 19.05.2018, 10:45 Junior Strakonice Čtyři Dvory/Zliv
19 23.05.2018, 17:30 Čtyři Dvory/Zliv Blatná
20 02.06.2018, 11:45 Vimperk Čtyři Dvory/Zliv
21 10.06.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv Hradiště
14 22.04.2018, 14:45 Zliv/Čtyčř Dvory Roudné
Nejbližší zápasy

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz