SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Video - Sportovní dopoledne s fotbalem

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

Pokud se chcete kouknout, jak to vše probíhalo. Máme pro vás videosestřih.

Stačí kliknout na obrázek Měsíc náborů.

2018-05-23

Článek v novinách

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-05-23

Pozvánka muži

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-05-20

Pozvánka mládež

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-05-20

Výsledkový servis

  • MUŽI

SK Zliv - TJ Sokol Římov 1:4 (0:1)

branka: Hrdlička

- akutuální tabulka zde

  • DOROST

Zliv/Olešník - Borovany 3:2 (1:1)

branka:Šťastný, Sedlák, Maruška

  • STARŠÍ ŽÁCI

KP

Junior Strakonice - Zliv/Čt. Dvory A 5:2 (2:0)

branka: Polesný, Ruider

OP

Jankov - Zliv/Čt. Dvory B 0:2 (0:2)

branka: Hosnedl, Dráb

  • MLADŠÍ ŽÁCI

KP

Junior Strakonice - Zliv/Čt. Dvory A 7:2 (4:1)

branka: SKupník, Stárek

OP

Hluboká - Zliv/Čt. Dvory B 1:3 (1:1)

branka: Kolář, Pechek, Skupník

  • STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Týn n. Vlt. - SK Zliv 5:1 (3:0)

  • MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Dynamo U8 - Zliv 6:6 (1:3)

2018-05-20

Žáci mladší - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
16 29.05.2018, 17:00 SKP B Zliv B + Čt. Dvory B
17 06.06.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B D. Bukovsko
20 02.06.2018, 11:45 Vimperk Čtyři Dvory/Zliv
21 10.06.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv Hradiště
Odehrané
2 01.09.2013, 10:00 Zliv Vacov 1:2
3 08.09.2013, 10:00 Hradiště Zliv 2:1
4 14.09.2013, 10:00 Protivín Zliv 4:1
5 22.09.2013, 10:00 Zliv Písek 5:4
6 29.09.2013, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv 8:2
7 06.10.2013, 10:00 Zliv Netolice 2:3
8 13.10.2013, 10:00 Čimelice/Mirovice Zliv 2:3
10 26.10.2013, 10:00 Volyně Zliv 1:1
13 28.10.2013, 10:00 Zliv Osek 10:0
11 03.11.2013, 10:00 Zliv Vodňany 0:4
12 10.11.2013, 10:00 Junior St./Sousedovice Zliv 5:1
1 25.08.2013, 10:00 volno
9 20.10.2013, 10:00 Zliv Vimperk 2:7
15 30.03.2014, 10:00 Vacov Zliv 4:2
16 06.04.2014, 10:00 Zliv Hradiště 3:0
17 13.04.2014, 10:00 Zliv Protivín 1:2
19 27.04.2014, 10:00 Zliv Týn n./Vlt. 3:2
14 01.05.2014, 00:00 volno
20 04.05.2014, 10:00 Netolice Zliv 1:6
21 11.05.2014, 10:00 Zliv Hradiště 10:1
22 24.05.2014, 10:00 Vimperk Zliv 3:2
23 25.05.2014, 10:00 Zliv Volyně 1:4
24 01.06.2014, 10:00 Vodňany Zliv 1:9
25 08.06.2014, 10:00 Zliv Junior St./Sousedovice 3:4
26 14.06.2014, 10:00 Osek Zliv 0:16
18 19.04.2014, 10:00 Písek "B" Zliv 5:2
23 20.06.2014, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 10.09.2014, 16:00 Netolice Zliv 1:8
2 30.08.2014, 10:00 Zliv Písek/Hradiště 9:3
3 07.09.2014, 10:00 Vacov Zliv 1:7
4 14.09.2014, 00:00 Zliv Vodňany 2:1
5 21.09.2014, 00:00 volné volné
6 28.09.2014, 10:00 Hradiště Zliv 3:3
7 05.10.2014, 09:30 Zliv Písek "B" 1:7
8 12.10.2014, 09:30 Blatná Zliv 2:0
9 19.10.2014, 09:30 Zliv Protivín 2:3
10 26.10.2014, 10:00 Strakonice/Osek Zliv 1:0
11 02.11.2014, 09:30 Zliv Volyně 6:0
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
12 05.04.2015, 09:30 SK Zliv Netolice 9:2
13 12.04.2015, 10:00 Písek/Hradiště SK Zliv 3:2
14 19.04.2015, 09:30 SK Zliv Vacov 13:0
15 25.04.2015, 10:00 Vodňany SK Zliv 3:4
16 03.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
17 10.05.2015, 09:30 SK Zliv Hradiště 2:0
18 16.05.2015, 10:15 Písek "B" SK Zliv 4:3
19 24.05.2015, 09:30 SK Zliv Blatná 6:2
21 07.06.2015, 09:30 SK Zliv Strakonice/Osek 2:2
22 13.06.2015, 10:00 Volyně SK Zliv 2:1
20 31.05.2015, 10:00 Protivín SK Zliv 11:0
23 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 06.09.2015, 09:30 Zliv Týn nad Vltavou
2 13.09.2015, 10:00 Hradiště Zliv
3 20.09.2015, 09:30 Zliv Katovice
4 27.09.2015, 09:30 Blatná Zliv
5 04.10.2015, 09:30 Zliv Volyně
6 10.10.2015, 09:00 Vlachovo Březí Zliv
7 18.10.2015, 00:00 volno volno
8 25.10.2015, 10:00 Protivín Zliv
9 31.10.2015, 09:30 Zliv Vacov
18 16.04.2016, 10:00 Vacov Zliv
10 23.04.2016, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv
11 01.05.2016, 09:30 Zliv Hradiště
12 07.05.2016, 10:00 Katovice/Strakonice Zliv
13 15.05.2016, 09:30 Zliv Blatná
14 21.05.2016, 10:00 Volyně Zliv
15 27.05.2016, 17:45 Zliv Vlachovo Březí
16 05.06.2016, 00:00 volno volno
17 12.06.2016, 09:30 Zliv Protivín
1 14.10.2016, 17:00 Sedlec Zliv/Olešník
2 31.08.2016, 17:00 Zliv/Olešník Mladé
3 07.09.2016, 17:00 Temelín Zliv/Olešník
4 14.09.2016, 17:00 Lišov Zliv/Olešník
5 26.09.2016, 17:00 Zliv/Olešník Hluboká
6 30.09.2016, 17:00 Ševětín Zliv/Olešník
7 05.10.2016, 17:00 Zliv/Olešník Jankov
8 10.04.2017, 17:00 Zliv Sedlec
9 19.04.2017, 16:30 Mladé Zliv
10 26.04.2017, 17:00 Zliv Temelín
11 03.05.2017, 17:00 Zliv Lišov
12 11.05.2017, 17:00 Hluboká Zliv
13 17.05.2017, 17:00 Zliv Ševětín
14 27.05.2017, 09:00 Jankov Zliv
1 30.08.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Temelín
2 06.09.2017, 17:00 Sedlec Zliv B/Čt. Dvory B
3 14.09.2017, 17:00 Dříteň/Bavorovice Zliv B/Čtyři Dvory B
4 02.10.2017, 17:30 Zliv B/Čt. Dvory B Hluboká
6 04.10.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B SKP B
7 14.10.2017, 10:00 D. Bukovsko Zliv B/Čt. Dvory B
8 18.10.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Lišov
9 25.10.2017, 16:30 Ševětín/Lomnice B Zliv B/Čt. Dvory B
1 27.08.2017, 11:45 J. Hradec Čt. Dvory A/Zliv A
2 03.09.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Milevsko
3 28.09.2017, 11:15 Roudné Čt. Dvory A/Zliv A
4 17.09.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Met. Tábor/Větrovy
5 24.09.2017, 11:45 Třeboň/D. Voda Čt. Dvory A/Zliv A
6 30.09.2017, 10:00 Loko ČB 2017-09-23 11:45
7 08.10.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Junior Strakonice
8 15.10.2017, 11:15 Blatná Čt. Dvory A/Zliv A
9 22.10.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Vimperk
10 29.10.2017, 11:45 Hradiště Čt. Dvory A/Zliv A
11 04.11.2017, 14:45 Čt. Dvory A/Zliv A Č. Krumlov
0 03.12.2017, 00:00 Mektec Cup - Kaplice turnaj
0 28.12.2017, 00:00 Turnaj JUDr. A. Straky Třeboň
18 11.04.2018, 17:00 Lišov Zliv + Čt. Dvory
10 18.04.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Ševětín + Lomnice
11 25.04.2018, 17:00 Temelín Zliv B + Čt. Dvory B
12 14.05.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Sedlec
13 09.05.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Dřiteň + Brorovany
14 16.05.2018, 17:00 Hluboká Zliv B + Čt. Dvory B
12 08.04.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv J. Hradec
13 15.04.2018, 14:45 Milevsko Čtyři Dvory/Zliv
15 29.04.2018, 11:15 Met. Tábor/Větrovy Čtyři Dvory/Zliv
16 06.05.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv Třeboň/D. Voda
17 12.05.2018, 14:45 Čtyři Dvory/Zliv Loko ČB
18 19.05.2018, 10:45 Junior Strakonice Čtyři Dvory/Zliv
19 23.05.2018, 17:30 Čtyři Dvory/Zliv Blatná
14 22.04.2018, 14:45 Zliv/Čtyčř Dvory Roudné
Nejbližší zápasy
29.05.2018, 17:00
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
SKP B - Zliv B + Čt. Dvory B
31.05.2018, 17:00
Přípravka - starší
Domácí - Hosté
Zliv - Nemanice
01.06.2018, 17:00
Žáci - starší
Domácí - Hosté
Zliv B + Čt. Dvory B - Nové Hrady
02.06.2018, 10:00
Žáci - starší
Domácí - Hosté
Vimperk - Čtyři Dvory/Zliv
02.06.2018, 11:45
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
Vimperk - Čtyři Dvory/Zliv

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, program VIII. - Organizace sportu ve sportovních klubech - více zde


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz