SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Informace pro rodiče

Na velikonoční pondělí 22. 4. 2019 není trénink benjamínků, mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Mladší přípravka hraje zápas v pondělí 22. 4. 2019 od 17:00 hod. na SKP v Českých Budějovicích (bývalá Rudá Hvězda, na Jiráskově nábřeží).

  • Nominace: Honzík Šimšík, Adélka Buchtelíková, Viki Molhancová, Sofinka Zrunová, Nelča Koblihová, Miki Kobliha, Štůfa Kučera, Vítek Soukup, Laurinka Boubalová a Jonáš Gondek
  • odjezd od hřiště v 16:10 nebo sraz na SKP v 16:30 hod.
  • prosím info do skupiny na wats upu, kde budete

Přeji hezké a veselé Velikonoce!!! A ať Vás ten beránek nepokaká!!! 

promocao condor GIF

2019-04-20

Pozvánka muži

Na obrázku může být: 3 lidé, smějící se lidé, sportující lidé a text

Zvětši kliknutím na obrázek.

2019-04-16

Pozvánka mládež

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text

 

2019-04-14

Výsledkový servis

2019-04-14

Zliv podruhé porazila první tým tabulky

V minulém týdnu Zlivští porazili první Olešník B, tím se do čela vyhoupnul Srubec, na jehož hřišti čekalo Zliv následující kolo. Přestože měla Zliv opět problémy se sestavou, od začátku měla navrch a uzamkla Srubec na jeho polovině. 

více

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, dítě a venku

2019-04-14

Žáci starší - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
14 27.04.2019, 15:00 Loko "B" Zliv + Olešník
15 03.05.2019, 17:00 Zliv + Olešník N. Hrady
16 09.05.2019, 17:00 Lišov Zliv + Olešník
17 17.05.2019, 17:00 Zliv + Olešník Mokré
18 26.05.2019, 10:00 Hrdějovice Zliv + Olešník
Odehrané
2 01.09.2013, 10:00 Zliv Vacov 6:4
3 08.09.2013, 10:00 Hradiště Zliv 3:1
4 14.09.2013, 10:00 Protivín Zliv 0:5
5 22.09.2013, 10:00 Zliv Písek 12:0
6 29.09.2013, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv 0:3
7 06.10.2013, 10:00 Zliv Netolice 3:0
8 13.10.2013, 10:00 Čimelice/Mirovice Zliv 2:0
9 20.10.2013, 10:00 Zliv Vimperk 3:0
10 26.10.2013, 10:00 Volyně Zliv 0:6
13 28.10.2013, 10:00 Zliv Osek 8:0
11 03.11.2013, 10:00 Zliv Vodňany 5:0
12 10.11.2013, 10:00 Junior St./Sousedovice Zliv 0:3
15 30.03.2014, 10:00 Vacov Zliv 5:3
16 06.04.2014, 10:00 Zliv Hradiště 3:2
17 13.04.2014, 10:00 Zliv Protivín 5:0
18 19.04.2014, 10:00 Písek "B" Zliv 4:0
19 27.04.2014, 10:00 Zliv Týn n./Vlt. 9:0
14 01.05.2014, 00:00 volno
20 04.05.2014, 10:00 Netolice Zliv 0:1
21 11.05.2014, 10:00 Zliv Čimelice/Mirotice 0:2
22 24.05.2014, 10:00 Vimperk Zliv 0:1
23 25.05.2014, 10:00 Zliv Volyně 7:0
24 01.06.2014, 10:00 Vodňany Zliv 3:2
25 08.06.2014, 10:00 Zliv Junior St./Sousedovice 3:2
26 14.06.2014, 10:00 Osek Zliv 2:8
23 21.06.2014, 00:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 10.09.2014, 16:00 Netolice Zliv 2:2
2 30.08.2014, 10:00 Zliv AFK Písek/Hradiště " 5:0
3 07.09.2014, 10:00 Vacov Zliv 2:4
4 14.09.2014, 09:30 Zliv Vodňany 1:7
5 21.09.2014, 00:00 volno volno
6 28.09.2014, 10:00 Hradiště Zliv 4:4
7 05.10.2014, 09:30 Zliv Písek "B" 1:0
8 12.10.2014, 09:30 Blatná Zliv 5:0
9 19.10.2014, 09:30 Zliv Protivín 2:0
10 26.10.2014, 10:00 Strakonice/Osek Zliv 6:0
11 02.11.2014, 09:30 Zliv Volyně 3:4
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
12 05.04.2015, 09:30 SK Zliv Netolice 16:4
13 12.04.2015, 10:00 Písek/Hradiště SK Zliv 0:8
14 19.04.2015, 09:30 SK Zliv Vacov 4:2
15 25.04.2015, 10:00 Vodňany SK Zliv 4:1
16 03.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
17 10.05.2015, 09:30 SK Zliv Hradiště 2:4
18 16.05.2015, 10:15 Písek "B" SK Zliv 3:3
19 24.05.2015, 09:30 SK Zliv Blatná 2:2
20 31.05.2015, 10:00 Protivín SK Zliv 1:5
21 07.06.2015, 09:30 SK Zliv Strakonice/Osek 5:2
22 13.06.2015, 10:00 Volyně SK Zliv 5:2
23 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 06.09.2015, 09:30 Zliv Týn nad Vltavou
2 13.09.2015, 10:00 Hradiště Zliv
3 20.09.2015, 09:30 Zliv Katovice
4 27.09.2015, 09:30 Blatná Zliv
5 04.10.2015, 09:30 Zliv Volyně
6 10.10.2015, 09:00 Vlachovo Březí Zliv
7 18.10.2015, 00:00 volno volno
8 25.10.2015, 10:00 Protivín Zliv
0 31.10.2015, 09:30 Zliv Vacov
10 23.04.2016, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv
11 01.05.2016, 09:30 Zliv Hradiště
12 07.05.2016, 10:00 Katovice/Strakonice Zliv
13 15.05.2016, 09:30 Zliv Blatná
14 21.05.2016, 10:00 Volyně Zliv
15 27.05.2016, 16:00 Zliv Vlachovo Březí
16 05.06.2016, 00:00 volno volno
17 12.06.2016, 09:30 Zliv Protivín
18 16.04.2016, 10:00 Vacov Zliv
1 30.10.2016, 10:00 Jankov Zliv
2 04.09.2016, 15:00 Zliv Borovany
3 11.09.2016, 13:30 Větřní Zliv
4 18.09.2016, 00:00 volno volno
5 25.09.2016, 15:00 Zliv Mladé
6 02.10.2016, 10:00 Hrdějovice Zliv
7 09.10.2016, 15:00 Zliv Hluboká
8 15.10.2016, 15:45 Ševětín Zliv
9 23.10.2016, 15:00 Zliv Kamenný Újezd
10 16.04.2017, 15:00 Zliv Jankov
11 21.04.2017, 17:00 Borovany Zliv
12 08.05.2017, 15:00 Zliv Větřní
13 14.05.2017, 10:00 Mladé Zliv
15 21.05.2017, 15:00 Zliv Hrdějovice/Nemanice
16 28.05.2016, 09:30 Hluboká Zliv
17 04.06.2017, 15:00 Zliv Ševětín
18 11.06.2017, 10:00 K. Újezd/Boršov Zliv
16 28.05.2017, 09:30 Hluboká Zliv
2 08.09.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Hluboká
3 17.09.2017, 10:00 Mladé Zliv B/Čt. Dvory B
4 22.09.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Jankov
5 29.09.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B H. Stropnice
6 07.10.2017, 13:30 Nové Hrady Zliv B/Čt. Dvory B
7 13.10.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B K. Újezd
8 22.10.2017, 10:00 Hrdějovice Zliv B/Čt. Dvory B
9 27.10.2017, 16:30 Zliv B/Čt. Dvory B Lišov
1 27.08.2017, 10:00 J. Hradec Čt. Dvory A/Zliv A
3 28.09.2017, 09:00 Roudné Čt. Dvory A/Zliv A
2 03.09.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Milevsko
4 17.09.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Met. Tábor/Větrovy
5 24.09.2017, 10:00 Třeboň/D. Voda Čt. Dvory A/Zliv A
6 30.09.2017, 10:45 Loko ČB Čt. Dvory A/Zliv A
7 08.10.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Junior Strakonice
8 15.10.2017, 09:30 Blatná Čt. Dvory A/Zliv A
9 22.10.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Vimperk
10 29.10.2017, 10:00 Hradiště Čt. Dvory A/Zliv A
11 04.11.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Č. Krumlov
0 17.12.2017, 00:00 O pohár okresního předsed turnaj Hrdějovice
0 29.12.2017, 00:00 Turnaj JUDr. A. Straky Třeboň
18 13.04.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Hrdějovice
11 17.04.2018, 17:00 Lišov Zliv B + Čt. Dvory B
12 06.05.2018, 09:30 Hluboká Zliv B + Čt. Dvory B
13 11.05.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Mladé
14 20.05.2018, 10:00 Jankov Zliv B + Čt. Dvory B
15 27.05.2018, 14:30 Horní Stropnice Zliv B + Čt. Dvory B
16 01.06.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Nové Hrady
17 10.06.2018, 10:00 K. Újezd Zliv B + Čt. Dvory B
12 08.04.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv J. Hradec
13 15.04.2018, 13:00 Milevsko Čtyři Dvory/Zliv
14 22.04.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Roudné
15 29.04.2018, 09:30 Met. Tábor/Větrovy Čtyři Dvory/Zliv
16 06.05.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Třeboň/D. Voda
18 19.05.2018, 09:00 Junior Strakonice Čtyři Dvory/Zliv
17 12.05.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Loko ČB
19 27.05.2018, 10:00 Čtyři Dvory/Zliv Blatná
20 02.06.2018, 10:00 Vimperk Čtyři Dvory/Zliv
21 10.06.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Hradiště
4 23.09.2018, 14:00 Černý Dub Zliv + Olešník
2 09.09.2018, 10:00 Jankov Zliv + Olešník
3 14.09.2018, 17:00 Zliv + Olešník Mladé
5 26.09.2018, 17:00 Zliv + Olešník Loko "B"
6 06.10.2018, 10:30 Nové Hrady Zliv + Olešník
7 12.10.2018, 17:00 Zliv + Olešník Lišov
8 19.10.2018, 17:00 Mokré Zliv + Olešník
9 26.10.2018, 16:30 Zliv + Olešník Hrdějovice
0 01.12.2018, 08:00 Turnaj Kaplice
0 16.12.2018, 08:00 Futsal Hrdějovice
0 29.12.2018, 08:00 Turnaj Třeboň
11 05.04.2019, 17:00 Zliv + Olešník Jankov
12 08.04.2019, 16:30 Mladé Zliv + Olešník
13 19.04.2019, 17:00 Zliv + Olešník Černý Dub
0 10.03.2019, 13:00 Turnaj st. žáků Dobrá Voda
Nejbližší zápasy
20.04.2019, 17:00
Muži
Domácí - Hosté
Zliv - Borovany
22.04.2019, 17:00
Přípravka - mladší
Domácí - Hosté
SKP "B" - Zliv + Bavorovice
23.04.2019, 17:00
Přípravka - starší
Domácí - Hosté
Zliv + Olešník - Týn nad Vltavou
25.04.2019, 17:00
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
Dříteň/Bavorovice - Zliv + Olešník
27.04.2019, 10:00
Dorost
Domácí - Hosté
Zliv - Trhoví Sviny

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz