SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Pozvánka na 1. zápas mužů 2018/2019

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-08-12

Generálka mužů

Lomnice nad Lužnicí - Zliv 6:2 (4:1)

branky: Ďurica, Mareš

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-08-12

Turnaj v Pištíne - výsledek

Na turnaji v Pištíne muži neobhájili 1. místo z minulého roku a skončili letos druzí. Vítězem turnaje se stal tým TJ Mír Dívčice. Místo 4 týmů dorazily jen 3. Hrálo se systémem každý s každým.

Zliv - Dívčice 4:5

Dívčice - Pištín 2:1

Pištín - Zliv 3:7

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-08-06

Další tréninkový zápas mužů

V úterý 7. 8. 2018 v 17:15 hod. sehrají muži další tréninkový zápas s Borkem. Hraje se na Borku.

 

2018-08-06

Turnaj v Pištíně 4. 8. 2018 - rozlosování

Fotka uživatele FC Praktic Pištín.

2018-08-03

Žáci starší - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
4 23.09.2018, 14:00 Černý Dub Zliv + Olešník
2 09.09.2018, 10:00 Jankov Zliv + Olešník
3 14.09.2018, 17:00 Zliv + Olešník Mladé
5 28.09.2018, 17:00 Zliv + Olešník Loko "B"
6 06.10.2018, 10:30 Nové Hrady Zliv + Olešník
7 12.10.2018, 17:00 Zliv + Olešník Lišov
8 19.10.2018, 17:00 Mokré Zliv + Olešník
9 26.10.2018, 17:00 Zliv + Olešník Hrdějovice
Odehrané
2 01.09.2013, 10:00 Zliv Vacov 6:4
3 08.09.2013, 10:00 Hradiště Zliv 3:1
4 14.09.2013, 10:00 Protivín Zliv 0:5
5 22.09.2013, 10:00 Zliv Písek 12:0
6 29.09.2013, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv 0:3
7 06.10.2013, 10:00 Zliv Netolice 3:0
8 13.10.2013, 10:00 Čimelice/Mirovice Zliv 2:0
9 20.10.2013, 10:00 Zliv Vimperk 3:0
10 26.10.2013, 10:00 Volyně Zliv 0:6
13 28.10.2013, 10:00 Zliv Osek 8:0
11 03.11.2013, 10:00 Zliv Vodňany 5:0
12 10.11.2013, 10:00 Junior St./Sousedovice Zliv 0:3
15 30.03.2014, 10:00 Vacov Zliv 5:3
16 06.04.2014, 10:00 Zliv Hradiště 3:2
17 13.04.2014, 10:00 Zliv Protivín 5:0
18 19.04.2014, 10:00 Písek "B" Zliv 4:0
19 27.04.2014, 10:00 Zliv Týn n./Vlt. 9:0
14 01.05.2014, 00:00 volno
20 04.05.2014, 10:00 Netolice Zliv 0:1
21 11.05.2014, 10:00 Zliv Čimelice/Mirotice 0:2
22 24.05.2014, 10:00 Vimperk Zliv 0:1
23 25.05.2014, 10:00 Zliv Volyně 7:0
24 01.06.2014, 10:00 Vodňany Zliv 3:2
25 08.06.2014, 10:00 Zliv Junior St./Sousedovice 3:2
26 14.06.2014, 10:00 Osek Zliv 2:8
23 21.06.2014, 00:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 10.09.2014, 16:00 Netolice Zliv 2:2
2 30.08.2014, 10:00 Zliv AFK Písek/Hradiště " 5:0
3 07.09.2014, 10:00 Vacov Zliv 2:4
4 14.09.2014, 09:30 Zliv Vodňany 1:7
5 21.09.2014, 00:00 volno volno
6 28.09.2014, 10:00 Hradiště Zliv 4:4
7 05.10.2014, 09:30 Zliv Písek "B" 1:0
8 12.10.2014, 09:30 Blatná Zliv 5:0
9 19.10.2014, 09:30 Zliv Protivín 2:0
10 26.10.2014, 10:00 Strakonice/Osek Zliv 6:0
11 02.11.2014, 09:30 Zliv Volyně 3:4
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
12 05.04.2015, 09:30 SK Zliv Netolice 16:4
13 12.04.2015, 10:00 Písek/Hradiště SK Zliv 0:8
14 19.04.2015, 09:30 SK Zliv Vacov 4:2
15 25.04.2015, 10:00 Vodňany SK Zliv 4:1
16 03.05.2015, 00:00 SK Zliv volno
17 10.05.2015, 09:30 SK Zliv Hradiště 2:4
18 16.05.2015, 10:15 Písek "B" SK Zliv 3:3
19 24.05.2015, 09:30 SK Zliv Blatná 2:2
20 31.05.2015, 10:00 Protivín SK Zliv 1:5
21 07.06.2015, 09:30 SK Zliv Strakonice/Osek 5:2
22 13.06.2015, 10:00 Volyně SK Zliv 5:2
23 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 06.09.2015, 09:30 Zliv Týn nad Vltavou
2 13.09.2015, 10:00 Hradiště Zliv
3 20.09.2015, 09:30 Zliv Katovice
4 27.09.2015, 09:30 Blatná Zliv
5 04.10.2015, 09:30 Zliv Volyně
6 10.10.2015, 09:00 Vlachovo Březí Zliv
7 18.10.2015, 00:00 volno volno
8 25.10.2015, 10:00 Protivín Zliv
0 31.10.2015, 09:30 Zliv Vacov
10 23.04.2016, 10:00 Týn nad Vltavou Zliv
11 01.05.2016, 09:30 Zliv Hradiště
12 07.05.2016, 10:00 Katovice/Strakonice Zliv
13 15.05.2016, 09:30 Zliv Blatná
14 21.05.2016, 10:00 Volyně Zliv
15 27.05.2016, 16:00 Zliv Vlachovo Březí
16 05.06.2016, 00:00 volno volno
17 12.06.2016, 09:30 Zliv Protivín
18 16.04.2016, 10:00 Vacov Zliv
1 30.10.2016, 10:00 Jankov Zliv
2 04.09.2016, 15:00 Zliv Borovany
3 11.09.2016, 13:30 Větřní Zliv
4 18.09.2016, 00:00 volno volno
5 25.09.2016, 15:00 Zliv Mladé
6 02.10.2016, 10:00 Hrdějovice Zliv
7 09.10.2016, 15:00 Zliv Hluboká
8 15.10.2016, 15:45 Ševětín Zliv
9 23.10.2016, 15:00 Zliv Kamenný Újezd
10 16.04.2017, 15:00 Zliv Jankov
11 21.04.2017, 17:00 Borovany Zliv
12 08.05.2017, 15:00 Zliv Větřní
13 14.05.2017, 10:00 Mladé Zliv
15 21.05.2017, 15:00 Zliv Hrdějovice/Nemanice
16 28.05.2016, 09:30 Hluboká Zliv
17 04.06.2017, 15:00 Zliv Ševětín
18 11.06.2017, 10:00 K. Újezd/Boršov Zliv
16 28.05.2017, 09:30 Hluboká Zliv
2 08.09.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Hluboká
3 17.09.2017, 10:00 Mladé Zliv B/Čt. Dvory B
4 22.09.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B Jankov
5 29.09.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B H. Stropnice
6 07.10.2017, 13:30 Nové Hrady Zliv B/Čt. Dvory B
7 13.10.2017, 17:00 Zliv B/Čt. Dvory B K. Újezd
8 22.10.2017, 10:00 Hrdějovice Zliv B/Čt. Dvory B
9 27.10.2017, 16:30 Zliv B/Čt. Dvory B Lišov
1 27.08.2017, 10:00 J. Hradec Čt. Dvory A/Zliv A
3 28.09.2017, 09:00 Roudné Čt. Dvory A/Zliv A
2 03.09.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Milevsko
4 17.09.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Met. Tábor/Větrovy
5 24.09.2017, 10:00 Třeboň/D. Voda Čt. Dvory A/Zliv A
6 30.09.2017, 10:45 Loko ČB Čt. Dvory A/Zliv A
7 08.10.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Junior Strakonice
8 15.10.2017, 09:30 Blatná Čt. Dvory A/Zliv A
9 22.10.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Vimperk
10 29.10.2017, 10:00 Hradiště Čt. Dvory A/Zliv A
11 04.11.2017, 13:00 Čt. Dvory A/Zliv A Č. Krumlov
0 17.12.2017, 00:00 O pohár okresního předsed turnaj Hrdějovice
0 29.12.2017, 00:00 Turnaj JUDr. A. Straky Třeboň
18 13.04.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Hrdějovice
11 17.04.2018, 17:00 Lišov Zliv B + Čt. Dvory B
12 06.05.2018, 09:30 Hluboká Zliv B + Čt. Dvory B
13 11.05.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Mladé
14 20.05.2018, 10:00 Jankov Zliv B + Čt. Dvory B
15 27.05.2018, 14:30 Horní Stropnice Zliv B + Čt. Dvory B
16 01.06.2018, 17:00 Zliv B + Čt. Dvory B Nové Hrady
17 10.06.2018, 10:00 K. Újezd Zliv B + Čt. Dvory B
12 08.04.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv J. Hradec
13 15.04.2018, 13:00 Milevsko Čtyři Dvory/Zliv
14 22.04.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Roudné
15 29.04.2018, 09:30 Met. Tábor/Větrovy Čtyři Dvory/Zliv
16 06.05.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Třeboň/D. Voda
18 19.05.2018, 09:00 Junior Strakonice Čtyři Dvory/Zliv
17 12.05.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Loko ČB
19 27.05.2018, 10:00 Čtyři Dvory/Zliv Blatná
20 02.06.2018, 10:00 Vimperk Čtyři Dvory/Zliv
21 10.06.2018, 13:00 Čtyři Dvory/Zliv Hradiště
Nejbližší zápasy
26.08.2018, 10:00
Dorost
Domácí - Hosté
Vetřní + Loučovice - Zliv
26.08.2018, 15:00
Muži
Domácí - Hosté
Olešník B - Zliv
29.08.2018, 17:00
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
Zliv + Olešník - Nemanice + Úsilné
01.09.2018, 10:00
Dorost
Domácí - Hosté
Hrdějovice - Zliv
01.09.2018, 17:00
Muži
Domácí - Hosté
Zliv - Srubec

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz