SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

PU mužů + přehled zápasů jaro 2019/2020

PU mužů

23. 2.  ne  18:00  SK Zliv - Nová Ves/Brloh           UMT Hluboká nad Vltavou

29. 2.  so  16:00  SK Zliv - Sighartind (Rakousko) UMT Hluboká nad Vltavou

 7. 3.   so  10:00  SK Zliv - SK Sedlec                   bude upřesněno

14. 3.  so             SK Zliv - TJ Sokol Neplachov     bude upřesněno

Není k dispozici žádný popis fotky.

2020-02-20

PU mužů

1. PU mužů, UMT Stará Hlína, 16. 2. 2020

SK Zliv - TJ Jiskra Nová Bystřice 4:4 

branky: Kučera 3, Kubeš

Na obrázku může být: one or more people , people playing sports , stadium , grass a outdoor

2020-02-17

Tříkrálový běh 6. ročník

Co k dnešnímu závodu dodat. Prostě nic. Vše bylo fantastické. Účast velká, všechny kategorie byly zastoupeny. Všichni jste podávali skvělé výkony na hranici svých limitů. Padl traťový rekord, 16:19, 23, který je o 21 s rychlejší než rekord z minulého roku. Roman Budil si přitom jako jediný lehce zaběhl, asi jak běžel hodně rychle :), pak se i cestou poranil. Gratulujeme!!!

A když k tomu přičteme fungující realizační tým, žádné zranění a počasí na objednávku. To vše dá dohromady akci, která nás všechny bavila.

Poděkování patří městu Zliv, pod jehož patronátem se běh koná. Město zastoupil pan starosta Radek Rothschedl, který se ujal role startéra a na konci předával i diplomy. Za ceny děkujeme firmě Praktic Pištín, zastoupené panem Robertem Markem a firmě Džemy Vališ, zastoupené paní Vališovou. Na závěr jsme losovali 3 poukázky na běžecké boty od firmy Mizuno, které daroval Daniel Hájek.

Přikládám výsledky a těším se jménem celého realizačního týmu na další ročník Tříkrálového běhu, a tím i na setkání s vámi.

Odkaz na fotky a výsledky zde.

2020-01-05

PF 2020

Na obrázku může být: night , fireworks a text

2019-12-29

Vánoce 2019

Není k dispozici žádný popis fotky.

2019-12-19

SK Zliv - aktuality

<< <   ... 2 3 4 5 6 ...   > >>

Pozvánka děti

08.09.2019

Na obrázku může být: 7 lidí, smějící se lidé, text

Výsledkový servis

07.09.2019

  • Muži OP Č. Budějovice

SK Zliv - SK Úsilné 6:0 (1:0)

branky: Slavík 3, Kučera 2, Jindrle

-aktuální tabulka zde

Komentář:

Do domácího duelu s Úsilným šla Zliv oslabena o vyloučeného kapitána Zruna a zraněného útočníka Píchu. Obrana tak nastoupila i ve čtvrtém zápase opět v jiném složení a zpočátku to bylo znát. Úsilné ale z několika menších příležitostí zkraje zápasu skórovat nedokázalo. Když se do útoku vrhla favorizovaná Zliv, byl z toho naopak velmi rychle gól. Jindrle se nerozpakoval, napřáhnul za vápnem a trefil se k tyči. Od té chvíle byli domácí lepším týmem, ale z dalších šancí v prvním poločase už neskórovali, stejně jako hosté, kteří také několikrát zahrozili. Hned po přestávce měl na hlavě zvýšení Kučera, ale zblízka netrefil, což ale o chvilku později napravil, když dorazil Jindrleho hlavičku do břevna a dodal tím Zlivi klid. Na hřišti bylo od té chvíle jen jedno mužstvo a skóre utěšeně narůstalo. Zejména díky Slavíkovi, který během devíti minut zaznamenal čistý hattrick. Poslední branku přidal Kučera, a tak Zliv porazila Úsilné jasně 6:0 a vyhoupla se o skóre do čela tabulky.

  • Dorost 1. A tř. skup. A

SK Mladé - SK Zliv 1:7 (0:4)

branka: Hosnedl, Bukovský 2, Fürst O., Gracík, Komfar, Suchý

- aktuální tabulka zde

  • Starší žáci OP Č. Budějovice

SK Zliv - TJ Hluboká 4:0 (0:0)

branky: Dráb 3, Pechek

spol. N. Hodějovice + Mladé - SK Zliv 1:5 (0:2)

branky: Dráb 3, Pechek 2

- aktuální tabulka zde

  • Starší přípravka OP Č. Budějovice

SK Zliv - TJ Hrdějovice 0:7 (0:2)

- tabulky nejsou vedeny

  • Mladší přípravka

SK Zliv - TJ Sedlec 1:6 (0:3)

branka: Koblihová

 - tabulky nejsou vedeny

Pozvánka muži

01.09.2019

Na obrázku může být: 1 osoba, text

Pozvánka mládež

01.09.2019

Na obrázku může být: 2 lidé, text

Výsledkový servis

31.08.2019

  • Muži OP Č. Budějovice 4. kolo

FK Borek - SK Zliv 1:1 (0:0)

branka: Jan Kubeš

- hodnocení zápasu zde

- aktuální tabulka zde

Na Borek přijela Zliv potvrdit dobrý start do sezony a tentokrát neprospala začátek utkání a hned měla v poli mírnou převahu. Výsledkem bylo břevno po hlavičce Kučery a velká šance Píchy, jehož hlavičku na brankové čáře jen tak tak zachránil brankář Sýkora. Sám na branku pak unikal Kučera, ale těsně přestřelil. Nakonec Pícha gól dal, ale domácí laik Kolouch na pomezí nepochopitelně zvedl praporek, přestože Slavík centroval prakticky z brankové čáry. I domácí ale měli velké šance po individuálních chybách zlivských fotbalistů, ale neměli seřízená mířidla. Poločas tak skončil bez uznané branky. I po přestávce měla více ze hry Zliv, přesto ale větší šance z brejků měli domácí. Co ale nepochytal Remta, to šlo mimo. Největší zlivskou šanci měl ve druhém poločase střídající Jindrle, ale jeho střelu do odkryté branky vytěsnil mimo zákrok obránce. Pět minut před koncem ale vyšla rychlá akce hostů – Hanzal dlouhým míčem našel Kubeše, který přehodil brankáře a Zliv vedla. Zápas by zřejmě dohrála v poklidu do konce, kdyby si rozhodčí neusmyslel, že utkání skončí remízou. Několikrát nepochopitelně otočil situace na hřišti, až se ve třetí minutě nastavení dočkal vyrovnání z kopačky Vaníka – mimochodem z velmi podobné situace, z jaké v prvním poločase gól neuznal. K tomu ještě vyloučil protestujícího zlivského kapitána Zruna. Zliv si tak z Borku odvezla nakonec jen bod.

- fotky ze zápasu zde

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující, dítě a venku

  • Dorost 1.A třída skup. A

SK Zliv - spol. Kaplice/Vyšší Brod 2:6 (1:2)

branky: Matěj Fürst

- aktuálná tabulka zde

Pozvánka muži

28.08.2019

Není k dispozici žádný popis fotky.

Pozvánka na tento týden

26.08.2019

Prázdniny ještě nejsou u konce a my už jedeme naplno. 

Tréninky jsou pravidelně pondělí a středa od 17:00 do 18:30 hod..

Pokud máte doma živé dítě, přiveďte ho k nám. Bude sportovat, učit se žít a fungovat v kolektivu. Další informace na čísle 777604301.

Na obrázku může být: 2 lidé, text

Turnaj mladší přípravky "O pohár starosty města Zliv" - 8. ročník, 25. 8. 2019

25.08.2019

Účastníci turnaje:

TJ Malše Roudné "A"

TJ Malše Roudné "B"

TJ Sedlec

SK Zliv

Slavoj Hrdějovice

JFA ČB

TJ Sokol Dubné

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Každý tým odehrál 6 zápasů, a protože jsme hráli na 2 hřištích, odehrál každý tým i tři zápasy za sebou.

Pořadí:

1. místo JFA ČB - 15 bodů

2. místo TJ Sokol Dubné - 13 bodů (skóre 23:6)

3. místo Slavoj Hrdějovice - 13 bodů (skóre 23: 8)

4. místo TJ Sedlec - 12 bodů

5. místo TJ Malše Roudné "A" - 6 bodů

6. místo SK Zliv - 3 body

7. místo TJ Malše Roudné "A" - 0 bodů

Individuální ceny:

nejlepší střelec - Šimon Slezák (Slavoj Hrdějovice)

nejlepší hráč - Jan Perina (JFA ČB)

nejlepší brankář - Filip Pražák (TJ Sokol Dubné)

Ceny předal a hráče přišel pozdravit starosta města Zliv Radek Rothschedl. Turnaj se uskutečnil za finanční podpory města Zliv. Díky tomu si každý z hráčů mohl odvézt individuální věcnou cenu a týmy tréninkové pomůcky.

Touto cestou bych ráda jménem realizačního týmu SK Zliv poděkovala všem účastníkům turnaje, hráčům, rodičům a trenérům, za hladký průběh. Těšíme se na viděnou příští rok.

Fotky z turnaje jsou ke stažení zde.

Účastníci turnaje.

Vítězný tým JFA ČB.

Domácí tým SK Zliv.

Zleva zadní řada: Miky Kobliha, Viki Molhancová, Jonáš Gondek, Nela Koblihová, Adam Rothschedl

Zleva přední řada: Tadeáš Boubal, Kryštof Kučera, Týna Molhancová

Ležící: Jakub Volf

Výsledkový servis

24.08.2019

  • OP mužů Č. Budějovice 3. kolo

SK Zliv - SK Jankov "B" 4:3 (1:2)

branky: Kučera 2, Pícha, Hanzal

- aktuální tabulka zde

- fotky ze zápasu zde

- hodnocení zápasu na fotbalunas.cz zde

Koment k zápasu: 

Ve druhém kole musela Zliv doma provést ve vítězné sestavě z Hluboké dvě změny, když chyběli zaneprázdněný Vlček a nemocný Viktora. A zpočátku bylo vidět, že si tým se soupeřem neví rady. Jankovské béčko z Dubného bylo jasně lepší a branky D. Šindeláře a z penalty od Řezníčka byly logickým vyústěním tlaku hostů. Zliv si hodně pomáhala standardními situacemi, které velmi nebezpečně zahrával Fürst, ale dlouho se z nich hlavičkáři nedokázali trefit mezi tyče. A tak pomohl až dlouhý výkop brankáře Remty, který přeletěl obranu a po odrazu i špatně vybíhajícího brankáře P. Šindeláře, a tak mohl do odkryté branky zakončovat Kučera. Do druhého poločasu už nastoupila jiná a rozehraná Zliv. Po pěkné akci Kubeše zblízka hlavou vyrovnal Kučera a domácí se hnali za vítězstvím. Pak ovšem přišla hrubá chyba obrany, kterou potrestal Tušl a Dubné opět vedlo. Domácí tým ale dřel dál a po centru střídajícího Jindrleho dokázal srovnat Pícha. Vítěznou branku pak zaznamenal po dalším skvělém rohu Fürsta hlavou Hanzal. I přes nepovedený začátek tak Zliv opět díky nezměrné bojovnosti dokázala vyválčit všechny body.

Nová pravidla fotbalu

20.08.2019

Největší převrat v podobě herního systému soutěž zažila fotbalová FORTUNA:LIGA v minulé sezoně, ani tentokrát však nechybí velká novinka. Týká se verdiktů rozhodčích: Mezinárodní pravidlová federace IFAB totiž přichystala přes dvacet změn. S pomocí Jiřího Kureše, předsedy české pravidlové komise, vám představujeme desítku nejpodstatnějších.

https://isport.blesk.cz/pravidla?fbclid=IwAR1vBsPzwWJxD_R4VKEBB-OG-BxHVuiYzT2TnMykvfay-gKnIs7KP6cEwzc

 Výsledek obrázku pro rozhodčí fotbal

Pozvánka muži 3. kolo

20.08.2019

Na obrázku může být: 4 lidé, text

Hodnocení zápasu mužů

19.08.2019

OP muži - 2. kolo

Hluboká "B" - Zliv 0:1 (0:1)

branka: Pícha Michal

Zliv začala novou sezonu s několika novými tvářemi. Ve zlivské sestavě se objevil po delší době zkušený stoper Trnka, střed zálohy vyztužil další borec s mnoha zkušenostmi z vyšších soutěží Jiří Vlček a v útoku se předvedl střelec Michal Pícha. Začátek ale ovládla sehraná domácí jedenáctka, která uzavřela Zliv na polovině hřiště. Do zcela vyložených šancí ale zlivská obrana soupeře nepouštěla a pokusy z větší dálky šly vesměs mimo, nebo je snadno sbíral brankář Remta. To zlivské útoky byly sice sporadické, ale zato velmi nebezpečné. Po jedné z prvních akcí byl ve vápně faulován Pícha. Sám se postavil k exekuci penalty, kterou mu sice brankář Hošek chytil, ale míč vyrazil pouze zpět k Píchovi, který napodruhé míč napálil nekompromisně do branky. Žádná další akce už se v prvním poločase ani na jedné straně neujala.

Po přestávce už se zlivská sestava sehrála a jen nepřesnost zakončovatelů zabránila zvýšení vedení. Hanzal hlavičkoval do odkryté branky, ale jeho „koníček“ přeletěl břevno. O chvíli později po parádním centru Fürsta zakončoval na zadní tyči Slavík, ale trefil pouze onu zadní tyč. Hluboká se snažila o vyrovnání, vytvořila si i několik solidních šancí, ale Remta svou branku zamknul a gól v prvním duelu nepustil. Zliv si tak z Hluboké odvezla cenné tři body.

Na obrázku může být: 5 lidí, stojící lidé, tráva, dítě, strom, venku a příroda

Tréninky mládeže

18.08.2019

Tréninky mládeže: benjamínků, mladší a starší přípravky, mladších a starších žáků začínají v pondělí 19. 8. 2019 od 17:00 hod..

Tréninky jsou pravidelně v pondělí a ve středu. 

Výsledkový servis

18.08.2019

  • OP mužů 2. kolo

TJ Hluboká na Vltavou "B" - SK Zliv 0:1 (0:1)

branka: Pícha Michal (PK)

- fotky ze zápasu zde

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé, tráva, strom, venku a příroda

Pozvánka muži

17.08.2019

Na obrázku může být: text

<< <   ... 2 3 4 5 6 ...   > >>
Nejbližší zápasy
29.02.2020, 16:00
Muži
Domácí - Hosté
PU Zliv - Sigharting - UMT Hluboká n.
07.03.2020, 10:00
Muži
Domácí - Hosté
PU Zliv - Sedlec
14.03.2020, 15:00
Muži
Domácí - Hosté
PU Neplachov - Zliv

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 

Není k dispozici žádný popis fotky.


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zdeNení k dispozici žádný popis fotky.


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde 

Na obrázku může být: text


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz