Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VEL - ZLI 2:3 - Šest bodů během jednoho týdne

28.06.2020 | Tomáš Kučera

Zliv se tentokrát v Kamenném Újezdě střetla s Velešínem z 1. A třídy a ani v tomto zápase se celku z o dva stupně vyšší soutěže nezalekla. V prvním poločase měli Zliváci více ze hry a díky dvěma brankám navrátilce Radka Hanouska se po prvním poločase ujali vedení, které celkem poklidně hájili i po přesávce. Pak ale mladý rozhodčí nařídil velmi přísnou penaltu a po ní to vypadalo na dělbu bodů. V samotném závěru ale po rychlém úniku Slavíka doklepnul míč do sítě Čáp a Zliv zvítězila 3:2. A protože Neplachov k poslednímu duelu nenastoupil, zisk šesti bodů poslal Zliv dokonce na konečné třetí místo tohoto turnaje. Vzhledem ke kvalitě účastníků je to jistě velmi úspěšné umístění a příslib do další sezony.

Sportovní dopoledne s fotbalem

Sportovní dopoledne s fotbalem - FAČR měsíc náborů Září 2020V pátek proběhla na hřišti prima akce pro děti ze ZŠ a ZUŠ Zliv z 1. - 3....

Informace k tréninkovým příspěvkům Sportovního klubu Zliv, z. s. pro soutěžní rok 2020/2021

Žádáme a zároveň prosíme všechny členy či jejich odpovědné zástupce o včasnou úhradu tréninkového příspěvku.

Pozvánka muži "A"

Na pouť pojede tým mužů "A" na Rudolfov. Kde sehraje své utkání proti záloze SK Rudolfov "B".