Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ZLI - ÚSI 7:2 - Jasná záležitost lídra

05.10.2020 | Tomáš Kučera

Vedoucí tým ze Zlivi neměl od začátku s Úsilným slitování. Skóre otevřel hned ve 2. minutě přesnou ranou Slavík a když v 9. přidal svůj první gól Zrun, valil se na hosty jeden útok za druhým. Jenže po chybě domácí obrany dokázal po necelé půlhodině snížit Taušek a hra domácích na čas upadla. Jenže pak se po pasu Boubala prosadil důrazem Kučera a Zliv se opět dostala do sedla, což před poločasem po rohu ještě zvýraznil Zrun. Po přestávce se hrálo prakticky na jednu branku. Přesto se prosadili i hosté, když po rohu vykopnul míč brankáři Remtovi z ruky P. Viktora. Pak ale po prodloužení Kučery proměnil samostatný únik Hanousek, hattrick po rohu završil stoper Zrun a definitivu výsledku 7:2 dodal Jindrle. Zliv si s chutí zastřílela a potvrdila svou zatím suverénní jízdu i sedmou výhrou v řadě.

7. kolo | Sobota 03.10.2020, 16:00

SK Zliv - SK Úsilné

7:2

4:1

Branky a nahrávky: 2. Slavík (Kučera), 9. Zrun (Čáp), 34. Kučera (Boubal), 39. Zrun (Hanousek), 78. Hanousek (Kučera), 84. Zrun (M. Fürst), 89. Jindrle (M. Fürst) - 26. Taušek, 58. P. Viktora. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Granec.

Diváci: 47

SK Zliv: Remta - Zrun, Glaser (46. M. Viktora), Jindrle, Trnka - Čáp (46. M. Fürst), Boubal (75. Čáp), Němec, Slavík - Kučera, Hanousek (81. Bukovský).

SK Úsilné: Pomije - Jírovec, Polan, Pícha, Taušek, Stanislav, Tábora, Čada, P. Viktora, Salibašić, Jeremiáš. Střídali: Jeřábek, Brůžek, Drmota, L. Fürst.