Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TEM - ZLI 1:9 - Další střelecký koncert na závěr podzimu

07.11.2021 | Tomáš Kučera

Zliv v závěru podzimu najela na střeleckou vlnu a potvrdila to i v Temelíně. Na první gól Jindrleho z pěkné rány zpoza šestnáctky, ještě odpověděl hezkou akcí domácí Pešek, ale jinak byl první poločas koncertem spálených šancí Zlivi, z nichž nejvíc svítily tyčky Slavíka a Hanouska. V závěru poločasu napálil míč do sítě mladý Bukovský a Zliv v poločase přece jen vedla 2:1. Po přestávce hostující koncert pokračoval. Na 3:1 zvýšil přesnou ranou k tyči Kučera, další branku přidal po Kučerově akci Slavík a následovala kombinace Bukovského, kterou zakončil Hanousek. Ten pak připravil gól pro Kučeru a další trefu přidal Slavík. Následně završil hattrick Kučera a totéž udělal následně i Slavík. Desátá trefa sice nepřišla, ale Zliv to mrzet nemuselo. Jedenáctá výhra v řadě znamená druhé místo po podzimu a na jaře to bude s Borkem ještě hodně zajímavý boj o titul okresního přeborníka.

13. kolo | Neděle 07.11.2021, 14:00

FK Olešník B - SK Zliv

1:9

1:2

Branky a nahrávky: 38. Pešek - 17. Jindrle, 40. Bukovský, 52. Kučera (Slavík), 56. Slavík (Kučera), 61. Hanousek (Bukovský), 69. Kučera (Hanousek), 72. Slavík (Kučera), 79. Kučera (Slavík), 86. Slavík (Jindrle). Rozhodčí: Krčín - Hora, Feitl. ŽK: 0:0.

Diváci: 50

FK Olešník B: Cihla - Mach, Kotlár, Tomka, Novák, Petr, Píša, Šálený, Klíma, Kříž, Pešek. Střídali: Bláha, Hasil, Panský.

SK Zliv: Rybák - Trnka, Zrun, Němec - Slavík, Boubal (25. Suchý), Fürst, Jindrle, Bukovský (75. Čejka) - Kučera, Hanousek.

SRU - ZLI 1:4 - Vítězné zakončení sezony

Vzhledem k odstoupení Temelína ze soutěže odehrála Zliv poslední utkání už v předposledním kole na Srubci. A bylo to utkání povedené....

Výsledkový servis z předposledního soutěžního týdne 6. - 12. 6. 2022

- mladší přípravka, dorost a muži A již dohráli- příští týden odehrají své poslední utkání mladší žáci (pondělí 13. 6.) a...