Soupiska
Muži A: Okresní přebor 2021 - 2022
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
Brankář | Jindřich Čejka (B) | 14.11.1994 | 29 let | 162 | 76 | |
Brankář | Jiří Remta | 10.1977 | 46 let | 183 | 88 | |
Brankář | Michal Rybák | 8.1983 | 40 let | 183 | 87 | |
Obránce | Jindřich Čejka | 14.11.1994 | 29 let | 162 | 76 | |
Obránce | Ondřej Fürst | 3.2005 | 19 let | 175 | 69 | |
Obránce | Jan Hrdlička | 7.1995 | 28 let | 183 | 87 | |
Obránce | Václav Suchý | 3.2004 | 20 let | 175 | 75 | |
Obránce | Jiří Trnka | 4.1979 | 44 let | 195 | 90 | |
Obránce | Michal Viktora | 23.10.2001 | 22 let | 182 | 72 | |
Obránce | Jiří Vlček | 25.3.1975 | 49 let | 180 | 88 | |
Obránce | Jaroslav Zrun | 6.2.1981 | 43 let | 180 | 75 | |
Záložník | Pavel Boubal | 17.11.1984 | 39 let | 178 | 70 | |
Záložník | Ondřej Bukovský | 3.9.2002 | 21 let | 177 | 72 | |
Záložník | Matěj Fürst | 30.5.2002 | 21 let | 182 | 70 | |
Záložník | Filip Hamáček | 2.1994 | 30 let | 190 | 88 | |
Záložník | Karel Jindrle | 14.11.2000 | 23 let | 182 | 86 | |
Záložník | Václav Jíška | 11.1987 | 36 let | 180 | 90 | |
Záložník | Robert Marek | 5.2002 | 21 let | 182 | 90 | |
Záložník | Ondřej Němec | 4.1993 | 30 let | 178 | 75 | |
Záložník | Jiří Remta ml. | 12.2002 | 21 let | 185 | 80 | |
Záložník | Miroslav Šrámek | 10.1992 | 31 let | 175 | 75 | |
Záložník | Jan Ťupa | 2.2002 | 22 let | 173 | 73 | |
Útočník | Radek Hanousek | 3.1987 | 37 let | 185 | 78 | |
Útočník | Tomáš Kučera | 15.10.1981 | 42 let | 185 | 85 | |
Útočník | Martin Šimon | 12.1988 | 35 let | 195 | 92 | |
Útočník | Václav Vávra | 2.1984 | 40 let | 169 | 79 |
Soupisky týmů
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv