Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 27.8. | FK Meteor Tábor | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:1 | (0:1) |
3. | ne 4.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Ševětín | 2:3 | (2:2) |
4. | so 10.9. | FC ZVVZ Milevsko | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 0:4 | (0:2) |
5. | ne 18.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Větřní | 11:4 | (4:1) |
6. | ne 25.9. | FK Slavoj Český Krumlov | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 0:1 | (0:0) |
1. | st 28.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Hradiště | 2:7 | (1:5) |
7. | ne 2.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Šumavan Vimperk | 0:2 | (0:1) |
8. | ne 9.10. | FK Jindřichův Hradec 1910 | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 3:2 pk | (1:2) |
9. | so 15.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Slavia České Budějovice | 3:2 | (0:1) |
10. | so 22.10. | FK Tatran Prachatice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 0:3 | (0:0) |
11. | ne 30.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SKP České Budějovice | 3:6 | (0:2) |
12. | ne 6.11. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Junior Strakonice | 1:5 | (1:1) |
13. | so 12.11. | TJ Jiskra Třeboň | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:0 | (3:0) |
15. | ne 26.3. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Meteor Tábor | 3:1 | (0:0) |
17. | pá 7.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FC ZVVZ Milevsko | 1:3 | (1:2) |
19. | ne 23.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Slavoj Český Krumlov | 1:6 | (1:3) |
20. | ne 30.4. | TJ Šumavan Vimperk | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:3 pk | (0:1) |
21. | ne 7.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Jindřichův Hradec 1910 | 1:2 | (1:2) |
16. | st 10.5. | SK Ševětín | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:0 | (1:0) |
22. | so 13.5. | SK Slavia České Budějovice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 3:4 pk | (0:2) |
23. | ne 21.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Tatran Prachatice | 0:2 | (0:1) |
24. | so 27.5. | SKP České Budějovice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 8:1 | (5:0) |
25. | so 3.6. | FK Junior Strakonice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:1 | (1:0) |
26. | ne 11.6. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Jiskra Třeboň | 1:3 | (1:1) |
14. | ne 18.6. | TJ Hradiště | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 0:4 | (0:3) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv