Starší dorost 2022 - 2023, Krajský přebor
1. | Jindřichův Hradec | 24 | 23 | 0 | 1 | 100:27 | 66 | 3 | 0 |
2. | SKP České Budějovice | 24 | 21 | 0 | 3 | 119:26 | 64 | 1 | 2 |
3. | Třeboň | 24 | 17 | 0 | 7 | 71:35 | 51 | 1 | 1 |
4. | Český Krumlov | 24 | 16 | 0 | 8 | 86:38 | 48 | 1 | 1 |
5. | Meteor Tábor / Mladá Vožice | 24 | 13 | 0 | 11 | 43:53 | 38 | 2 | 1 |
6. | Vimperk / Volyně | 24 | 10 | 0 | 14 | 62:60 | 34 | 0 | 4 |
7. | Strakonice | 24 | 11 | 0 | 13 | 60:60 | 32 | 1 | 0 |
8. | Milevsko / Sepekov | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:66 | 29 | 2 | 1 |
9. | Prachatice / Bavorov | 24 | 9 | 0 | 15 | 43:65 | 28 | 0 | 1 |
10. | Slavia České Budějovice | 24 | 8 | 0 | 16 | 58:90 | 23 | 2 | 1 |
11. | Čtyři Dvory / Zliv | 24 | 7 | 0 | 17 | 40:67 | 22 | 1 | 2 |
12. | Hradiště | 24 | 6 | 0 | 18 | 39:97 | 18 | 1 | 1 |
13. | Ševětín / Dolní Bukovsko | 24 | 5 | 0 | 19 | 33:107 | 15 | 0 | 0 |
Tabulky
Aktuální články
Novinka ve Zlivi "Zlivský BikeMarathon"
ZLI - KÚB 4:1 - Pátá výhra v řadě
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Město Zliv si pro Vás připravilo ve spolupráci SK Zliv další sportovní akci "Zlivský BikeMarathon".Máme pro Vás připravené 3 tratě...
Jarní část zastihla prozatím Zliv ve velmi dobré formě. Po úvodní remíze totiž přišla proti béčku Kamenného Újezdu už pátá výhra...
Byť výsledek napovídá, že tentokrát Zliv spojená se čtyřdvorským B týmem měla zápas jasně v rukou, tak první poločas, dokud domácí...
Utkání
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
4:1 (4:0)
Muži A | sobota 04.05.2024, 16:00
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
Mladší žáci | čtvrtek 09.05.2024, 17:00
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
Mladší přípravka | úterý 14.05.2024, 17:00
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
4:1 (4:0)
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice