Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | út 31.8. | SK Sedlec | SK Zliv | 2:10 | (1:6) |
3. | po 6.9. | TJ Hluboká nad Vltavou | SK Zliv | 12:11 | (6:6) |
4. | út 14.9. | SK Zliv | Slavoj Hrdějovice | 16:4 | (10:3) |
5. | čt 23.9. | SK Čtyři Dvory | SK Zliv | 3:9 | (1:5) |
6. | čt 30.9. | SK Zliv | SK Ševětín B | 8:1 | (3:0) |
7. | po 4.10. | FK Borek | SK Zliv | 5:10 | (2:5) |
8. | út 12.10. | SK Zliv | TJ Slavoj Temelín | 5:2 | (4:1) |
1. | po 18.10. | SK Zliv | TJ Dříteň | 13:1 | (7:0) |
9. | st 20.10. | TJ Sokol Žabovřesky | SK Zliv | 4:2 | (2:2) |
10. | út 26.10. | SK Zliv | FK Olympie Týn nad Vltavou | 10:3 | (5:1) |
12. | st 6.4. | TJ Dříteň | SK Zliv | 1:10 | (0:4) |
13. | st 13.4. | SK Zliv | SK Sedlec | 12:3 | (4:1) |
14. | út 19.4. | SK Zliv | TJ Hluboká nad Vltavou | 6:5 | (2:4) |
15. | pá 29.4. | Slavoj Hrdějovice | SK Zliv | 2:5 | (1:3) |
16. | út 10.5. | SK Zliv | SK Čtyři Dvory | 5:5 | (3:2) |
17. | st 11.5. | SK Ševětín B | SK Zliv | 6:6 | (5:3) |
18. | út 17.5. | SK Zliv | FK Borek | 5:3 | (2:1) |
19. | po 23.5. | TJ Slavoj Temelín | SK Zliv | 3:9 | (0:1) |
20. | út 31.5. | SK Zliv | TJ Sokol Žabovřesky | 4:2 | (2:0) |
21. | čt 9.6. | FK Olympie Týn nad Vltavou | SK Zliv | 7:5 | (5:2) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní přebor
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Muži B:
IV. třída
Aktuální články
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Byť výsledek napovídá, že tentokrát Zliv spojená se čtyřdvorským B týmem měla zápas jasně v rukou, tak první poločas, dokud domácí...
I třetí utkání kombinovaného týmu béčka Čtyř Dvorů a Zlivi skončilo výhrou. Tentokrát v Úsilném hosté výborně začali a Trča hned...
OS ml. žáci skup. D - 14. kolo, 12. 4. 2024SK Ševětín/SK Neplachov - SK Zliv 5:9 (3:4)branky: Hájek 3, Melmer 2, Zeman 2, Korbela, Salabová...
Utkání
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:10 (0:3)
Muži A | sobota 04.05.2024, 16:00
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
Mladší žáci | pondělí 29.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
Mladší přípravka | úterý 30.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Dříteň
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:10 (0:3)
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
SK Rudolfov - SK Zliv
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
SK Zliv - TJ Dříteň