Muži A 2020 - 2021, Okresní přebor
1 | Zliv | 8 | 8 | 0 | 0 | 34:9 | 24 |
2 | Borek | 8 | 7 | 1 | 0 | 37:11 | 22 |
3 | Lokomotiva České Budějovice B | 7 | 5 | 1 | 1 | 14:11 | 16 |
4 | Hluboká nad Vltavou B | 8 | 4 | 2 | 2 | 30:8 | 14 |
5 | Dobrá Voda | 8 | 4 | 2 | 2 | 20:12 | 14 |
6 | Srubec | 7 | 4 | 2 | 1 | 16:15 | 14 |
7 | Jankov B | 8 | 3 | 1 | 4 | 15:20 | 10 |
8 | Rudolfov B | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:22 | 8 |
9 | Římov | 8 | 2 | 1 | 5 | 15:28 | 7 |
10 | Borovany | 8 | 1 | 3 | 4 | 16:22 | 6 |
11 | Úsilné | 8 | 1 | 3 | 4 | 13:22 | 6 |
12 | Nové Hrady | 8 | 2 | 0 | 6 | 15:32 | 6 |
13 | Žabovřesky | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:17 | 5 |
14 | Olešník B | 8 | 0 | 2 | 6 | 7:28 | 2 |
Tabulky
Aktuální články
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Byť výsledek napovídá, že tentokrát Zliv spojená se čtyřdvorským B týmem měla zápas jasně v rukou, tak první poločas, dokud domácí...
I třetí utkání kombinovaného týmu béčka Čtyř Dvorů a Zlivi skončilo výhrou. Tentokrát v Úsilném hosté výborně začali a Trča hned...
OS ml. žáci skup. D - 14. kolo, 12. 4. 2024SK Ševětín/SK Neplachov - SK Zliv 5:9 (3:4)branky: Hájek 3, Melmer 2, Zeman 2, Korbela, Salabová...
Utkání
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:10 (0:3)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
Mladší žáci | pondělí 29.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
Mladší přípravka | úterý 30.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Dříteň
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:10 (0:3)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
SK Rudolfov - SK Zliv
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
SK Zliv - TJ Dříteň