Jaroslav Ludačka
číslo | výška cm | váha kg | post | státní příslušnost |
---|---|---|---|---|
190 | 82 | Záložník | česká |
Statistiky
Sezóna | Kategorie | Soutěž | Část sezóny | # | P | Z | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 - 2024 | Muži A | III. třída okres České Budějovice | základní část | 11 | Z | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Soupisky hráče
Aktuální články
MOK - ZLI 3:1 - Pěkný zápas zvládl nakonec favorit
Novinka ve Zlivi "Zlivský BikeMarathon"
ZLI - KÚB 4:1 - Pátá výhra v řadě
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
Mokré stále hraje o postup do vyšší soutěže, a tak Zliv nejela na jeho hřiště v roli favorita. Vzdor tomu ale začátek utkání patřil...
Město Zliv si pro Vás připravilo ve spolupráci SK Zliv další sportovní akci "Zlivský BikeMarathon".Máme pro Vás připravené 3 tratě...
Jarní část zastihla prozatím Zliv ve velmi dobré formě. Po úvodní remíze totiž přišla proti béčku Kamenného Újezdu už pátá výhra...
Utkání
Muži A | sobota 04.05.2024, 16:00
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:1 (1:0)
Muži A | neděle 12.05.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - SK Mladé B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | pondělí 29.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
4:6 (1:4)
Mladší žáci | čtvrtek 09.05.2024, 17:00
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
Mladší přípravka | úterý 30.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Dříteň
5:11 (1:5)
Mladší přípravka | úterý 14.05.2024, 17:00
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:1 (1:0)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - SK Mladé B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Rudolfov - SK Zliv
4:6 (1:4)
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
SK Zliv - TJ Dříteň
5:11 (1:5)
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice