Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 14.8. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Jankov B | 3:3 | (1:2) |
2. | so 21.8. | FK Borek | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 4:2 | (2:2) |
3. | so 28.8. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Sokol Římov | 5:2 | (2:1) |
4. | ne 5.9. | SK Rudolfov B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 2:4 | (0:1) |
5. | so 11.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Úsilné | 7:1 | (3:0) |
6. | so 18.9. | TJ Sokol Žabovřesky | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 3:5 | (2:1) |
7. | so 25.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SSK Dobrá Voda | 3:1 | (0:1) |
8. | so 2.10. | TJ Calofrig Borovany | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:2 | (0:1) |
9. | so 9.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Nové Hrady | 3:0 | (kontumace) |
10. | ne 17.10. | TJ Lokomotiva České Budějovice B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 3:5 | (0:2) |
11. | ne 24.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Hluboká nad Vltavou B | 6:0 | (1:0) |
12. | so 30.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Slavoj Srubec | 9:0 | (4:0) |
13. | ne 7.11. | FK Olešník B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:9 | (1:2) |
14. | ne 27.3. | SK Jankov B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 2:5 | (2:3) |
16. | so 9.4. | TJ Sokol Římov | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:3 | (1:1) |
17. | so 16.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Rudolfov B | 6:1 | (3:0) |
15. | po 18.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | FK Borek | 4:1 | (3:1) |
18. | so 23.4. | SK Úsilné | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:3 | (1:2) |
19. | ne 1.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Sokol Žabovřesky | 2:1 | (1:0) |
20. | so 7.5. | SSK Dobrá Voda | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:3 | (0:2) |
21. | ne 15.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Calofrig Borovany | 1:1 | (0:0) |
22. | so 21.5. | TJ Nové Hrady | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:1 | (1:1) |
23. | ne 29.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Lokomotiva České Budějovice B | 6:2 | (4:1) |
24. | ne 5.6. | TJ Hluboká nad Vltavou | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 2:4 | (1:1) |
25. | so 11.6. | TJ Slavoj Srubec | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:4 | (0:2) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní přebor
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Muži B:
IV. třída
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv