Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | ne 22.8. | FC ZVVZ Milevsko | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 0:1 | (0:0) |
3. | so 28.8. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Ševětín | 3:2 | (1:1) |
4. | ne 5.9. | FK Slavoj Český Krumlov | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:3 | (0:1) |
5. | so 11.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Šumavan Vimperk | 2:3 | (0:3) |
6. | ne 19.9. | FK Jindřichův Hradec 1910 | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:3 pk | (1:2) |
7. | so 25.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Slavia České Budějovice | 4:0 | (1:0) |
13. | út 28.9. | FC Písek B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:1 | (1:1) |
8. | so 2.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Tatran Prachatice | 3:4 pk | (0:0) |
9. | so 9.10. | 1. FC Netolice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:2 | (1:0) |
10. | so 16.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Meteor Tábor | 2:0 | (0:0) |
11. | so 23.10. | TJ Jiskra Třeboň | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:3 pk | (0:1) |
12. | so 30.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Hradiště | 3:1 | (0:1) |
15. | so 19.3. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FC ZVVZ Milevsko | 2:3 | (2:2) |
16. | ne 27.3. | SK Ševětín | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:3 | (0:1) |
18. | ne 10.4. | TJ Šumavan Vimperk | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:3 | (1:2) |
19. | so 16.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Jindřichův Hradec 1910 | 2:3 | (2:2) |
17. | st 20.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Slavoj Český Krumlov | 0:4 | (0:2) |
20. | so 23.4. | SK Slavia České Budějovice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:1 | (1:1) |
21. | so 30.4. | FK Tatran Prachatice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:0 | (1:0) |
22. | ne 8.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1. FC Netolice | 5:1 | (4:1) |
23. | ne 15.5. | FK Meteor Tábor | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 3:2 | (0:1) |
24. | ne 22.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Jiskra Třeboň | 1:10 | (1:3) |
25. | ne 29.5. | TJ Hradiště | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:1 | (1:0) |
26. | ne 5.6. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FC Písek B | 3:2 | (1:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní přebor
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Muži B:
IV. třída
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv