Starší žáci 2019 - 2020, Okresní přebor
1 | Zliv + Olešník | 13 | 13 | 0 | 0 | 108:9 | 38 | 1 | 0 |
2 | Jankov | 13 | 12 | 0 | 1 | 62:9 | 36 | 0 | 0 |
3 | Nové Hrady | 13 | 9 | 0 | 4 | 69:20 | 29 | 0 | 2 |
4 | Borek | 13 | 8 | 0 | 5 | 44:24 | 25 | 0 | 1 |
5 | Dříteň | 13 | 8 | 0 | 5 | 54:22 | 24 | 0 | 0 |
6 | Mokré | 13 | 7 | 0 | 6 | 48:23 | 22 | 1 | 2 |
7 | Nové Hodějovice + Mladé | 13 | 8 | 0 | 5 | 46:28 | 21 | 3 | 0 |
8 | Hluboká nad Vltavou | 13 | 7 | 0 | 6 | 30:26 | 21 | 1 | 1 |
9 | Černý Dub | 13 | 7 | 0 | 6 | 28:17 | 20 | 2 | 1 |
10 | Nemanice + Úsilné | 13 | 5 | 0 | 8 | 32:47 | 15 | 0 | 0 |
11 | K.Újezd + Římov | 13 | 3 | 0 | 10 | 36:61 | 10 | 0 | 1 |
12 | Boršov nad Vltavou + Včelná | 13 | 2 | 0 | 11 | 19:89 | 7 | 0 | 1 |
13 | Dolní Bukovsko | 13 | 2 | 0 | 11 | 17:103 | 5 | 1 | 0 |
14 | Borovany | 13 | 0 | 0 | 13 | 10:125 | 0 | 0 | 0 |
Tabulky
Aktuální články
Novinka ve Zlivi "Zlivský BikeMarathon"
ZLI - KÚB 4:1 - Pátá výhra v řadě
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Město Zliv si pro Vás připravilo ve spolupráci SK Zliv další sportovní akci "Zlivský BikeMarathon".Máme pro Vás připravené 3 tratě...
Jarní část zastihla prozatím Zliv ve velmi dobré formě. Po úvodní remíze totiž přišla proti béčku Kamenného Újezdu už pátá výhra...
Byť výsledek napovídá, že tentokrát Zliv spojená se čtyřdvorským B týmem měla zápas jasně v rukou, tak první poločas, dokud domácí...
Utkání
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
4:1 (4:0)
Muži A | neděle 12.05.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - SK Mladé B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
Mladší žáci | čtvrtek 09.05.2024, 17:00
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
Mladší přípravka | úterý 14.05.2024, 17:00
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
4:1 (4:0)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - SK Mladé B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice