Ondřej Bukovský
číslo | narozen | výška cm | váha kg | post | státní příslušnost |
---|---|---|---|---|---|
3.9.2002 | 177 | 72 | Záložník | česká |
Statistiky
Sezóna | Kategorie | Soutěž | Část sezóny | # | P | Z | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 - 2024 | Muži A | III. třída okres České Budějovice | základní část | 9 | Z | 12 | 0 | 1 | 2 | 0 |
2022 - 2023 | Muži A | Okresní přebor | základní část | 9 | Z | 25 | 2180 | 5 | 3 | 0 |
2021 - 2022 | Muži A | Okresní přebor | základní část | 9 | Z | 21 | 1430 | 2 | 1 | 0 |
2020 - 2021 | Muži A | Okresní přebor | základní část | 3 | Z | 5 | 36 | 0 | 0 | 0 |
2019 - 2020 | Muži A | Okresní přebor | základní část | 9 | Z | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Soupisky hráče
Okresní přebor
(dres #3)
Okresní přebor
(dres #9)
Aktuální články
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
I třetí utkání kombinovaného týmu béčka Čtyř Dvorů a Zlivi skončilo výhrou. Tentokrát v Úsilném hosté výborně začali a Trča hned...
OS ml. žáci skup. D - 14. kolo, 12. 4. 2024SK Ševětín/SK Neplachov - SK Zliv 5:9 (3:4)branky: Hájek 3, Melmer 2, Zeman 2, Korbela, Salabová...
Utkání
Muži A | neděle 14.04.2024, 17:00
SK Úsilné - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:4 (1:2)
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | pátek 12.04.2024, 17:00
SK Ševětín - SK Zliv
5:9 (3:4)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
Mladší přípravka | úterý 09.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Dolní Bukovsko
6:7 (4:4)
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
SK Úsilné - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:4 (1:2)
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Ševětín - SK Zliv
5:9 (3:4)
SK Zliv - TJ Mokré
SK Zliv - TJ Dolní Bukovsko
6:7 (4:4)
SK Rudolfov - SK Zliv